Samsung Galaxy Z Flip 6’nın özellikleri neler?

Mobil

Yeni neler var?

Samsung Galaxy Z Flip 6 da, Z Fold 6 gibi daha pazara sürülmeden bile hakkında bir çok bilgiye sahip olduğumuz bir telefon oldu. Aynı zamanda Telefon Z Fold 6 ile beraber 10 Temmuz’da düzenlenecek olan Samsung Unpacked etkinliğinde çıkacak.

Samsung galaxy z flip 6 özellikleri

Yeni gelecek olan bu telefonun özellikleri neler olacak?

Samsung Galaxy Z Flip 6

Telefon 120HZ yenileme hızına ve 1080 x 2640 Dynamic AMOLED 2x katlanabilen bir ekrana sahip. Ekranın büyüklüğü ise 6.7 inç olarak düşünülmekte. Aynı zamanda kapak ekranı ise 3,4 inç ve 720×748 çözünürlüğe sahip olan bir süper AMOLED. Bu telefonda da Z Fold 6’da ki gibi Snapdragon 8 Gen 3 işlemci bulunmakta.

Telefonun 256GB ve 512GB olmak üzere iki ayrı depolama alanına sahip modeller şeklinde çıkış yapacağı söyleniyor. Ana kamera 50MP olacak. Kameranın özellikleri aslında gayet güzel. Fotoğraflar ile ilgili bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Samsung galaxy z flip 6 özellikleri neler olacakTelefonda ayrıca Bluetooth 5.3 ve USB 3.2 Gen 1 desteği mevcut olacak. Telefon katlanmamış haliyle 165.1 x 71.9 x 6.9 mm ölçülerine sahip olacak. Ağırlığı ise sadece 187 gram olacak. Bu özellikler serinin bir önceki telefonu ile aynı. Ama bir önceki telefondan farklı olan bir şey var batarya. Bataryasının ise 4.000 mAh olacağı düşünülüyor.

Galaxy Z Flip 6’nın fiyatının ise 1100 dolar civarından başlayacağı düşünülmekte.

Daha fazlası için Mobil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: