Galaxy S23 tanıtım videoları sızdırıldı!

AndroidMobil

Galaxy S23 lansmanı yaklaşıyor ve genellikle büyük tanıtımlardan önce olduğu gibi, sızıntılar da artarak devam ediyor! Birkaç resmi tanıtım videosu GIF formatında sızdırıldı! S23 serisini ortaya çıkarmasalar da, Samsung’un 2023 amiral gemilerine odaklandığı şeylerin bir önizlemesini ve üçlü kameranın (en azından S23 ve S23+için) varlığını onaylıyor.

Tanıtım videoları, “Ay Işığı Modu”, “Geceyi Düşük Işıkta Bile Yakala”, “Çarpıcı Gece Fotoğrafları Geliyor”, “Çözünürlük Geliyor ”ve“ Yakında” mottolarıyla dolu.

Galaxy S23 ile mobil fotoğrafçılığa daha çok odaklanma

Bu kısa tanıtım videolarından iki tane olduğunu tahmin ediyoruz. Diğer benzer fragmanlar muhtemelen Galaxy S23 serisinin tasarım, performans ve benzeri farklı yönlerine odaklanacaktır.

Ancak, aşağıda görülen bu iki fragmana bakarak Samsung’un, mobil fotoğraf teknolojisine odaklandığını söyleyebiliriz. Galaxy S23’ün birkaç aydır geliştirilmiş kamera yetenekleri serisi hakkında söylentiler duyuyoruz ve bu sızan resmi fragmanlar kesinlikle bu beklentilerle örtüşüyor.

Galaxy S23

Samsung’un S23 serisi için gece fotoğrafçılığını geliştirmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Düşük ışıkta fotoğraf çekimi, en azından bu fragmanlara göre birincil odak noktası gibi.

Galaxy S23 Ultra’nın, Isocell HP1 sensörünün yükseltilmiş bir versiyonu ile 200MP birincil kameraya sahip olduğu söyleniyor. Ultra model ayrıca 10x optik zoomlu, 10MP telefoto kamera ve 12MP ultrawide, 3x optik zoomlu ikinci bir telefoto sensörü ile birlikte geliyor. S23 modelleri, geçen yılki amiral gemileriyle benzer kamera çözünürlüklerine de sahip olabilir.

Galaxy S23

Daha fazla Android

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: