Biz Kimiz?

Msbil, “Türkiye’nin Yeni Teknoloji Portalı” mottosuyla 2021 yılında İstanbulda kuruldu.

Msbil olarak Türkiye ve Dünya’dan en son teknolojik gelişmeleri kolay ve anlaşılabilir bir dille ulaştırma gayretimizin yanı sıra, yazılım ve donanım alanlarında insanların karşılaşabileceği sorunların çözümleri üzerinede çalışmalar gerçekleştiriyoruz – kimi zaman teknolojik bir ürünün donanım sorunu üzerine, kimi zamansa bir yazılım üzerindeki kod parçacığı üzerine. Doğru ve tarafsız haber ulaştırmanın yanında hataları da arıyor ve çözümler üzerinde çalışıyoruz.

Bunun yanı sıra Msbil olarak herkesin bir fark yaratma şansına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden iyi insanların ve iyi sebeplerin bağlantı kurmasını kolaylaştırmak amacıyla bu platformu hayata geçirdik.

Amacımız insanları bilişim gönüllüsü olmak için harika bir yerle buluşturmak ve yine yüzlerce kuruluşun gerçek bir etki yaratmak için gönüllülerden daha iyi yararlanmasına sağlamak.

Msbil’in vizyonu topluluk, ilişkiler ve ortaklıkların gücüne dayanır. Bizler, yaşamlarımızı ve çevremizdeki dünyayı zenginleştirmek için ilişkilerin gücüne inanan bir topluluğuz. Güçlü olmak için bir topluluğun sürekli gelişen, giderek daha aktif ve her zamankinden daha çeşitli olması gerektiğine inanıyoruz.

Bize Mesaj Bırakın

Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
Fill out this field
29 + 3 = ?
Enter the equation result to proceed