iOS 18 ve diğer yeniliklerin tanıtılacağı Apple WWDC takvimi paylaşıldı

Apple

Apple, yapay zeka, iOS 18 ve diğer işletim sistemleri için getirdiği yenilikleri duyuracağı WWDC etkinliği davetiyelerini göndermeye başldı.

Apple daha önce WWDC etkinliğinin tarihini paylaşmıştı. Şimdi ise etkinliğin detaylarına ilişkin bilgiler paylaştı. Etkinlikte, iOS 18, iPadOS 18, macOS 15, tvOS 18, watchOS 11 ve VisionOS 2 işletim sistemleri ile birlikte gelecek yenilikler tanıtılıcak.

ios 18 ve bir çok yeniliğin paylaşılacağı wwdc takvimi belli oldu

Apple WWDC 2024 10-14 Haziran tarihleri arasında gençleşecek. Etkinlik, Türkiye saati ile 20:00’de başlayacak ve Apple resmi sitesi, Apple developer, Apple TV ve YouTube üzerinden izlenebilecek.

Apple çığır açıcı olarak nitelendirdiği ilk seansın ardından, saat 23:00’de Platforms State of the Union etkinliği başlayacak. Bu etkinlikte iOS 18, diğer işletim sistemleri ve yeni geliştirici araçlarını tanıtacak.

Ayrıca Apple mühendisleri, tasarımcıları ve diğer uzmanların katılacağı 100’den fazla teknik oturum da gerçekleştirilecek. Apple, geliştiricilerin WWDC duyurularını takip edebilmeleri için Apple Developer uygulamasını indirmelerini öneriyor.

Daha fazla Apple

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: