iPhone 16 ve iPhone 16 Pro’nun maket görselleri ortaya çıktı!

Apple

Bugün sızan yeni görüntüler, iPhone 16 ailesinin tamamını gün yüzüne çıkardı. Bu sayede yeni Capture düğmesi, yeniden tasarlanmış kamera çıkıntısı ve daha fazlası net bir şekilde görülebiliyor.

iPhone 16 maketleri bir kaç saat önce Sonny Dickson tarafından paylaşıldı. Görüntüleri incelediğimizde yeni seriden neler bekleyebiliriz, gelin daha yakından bakalım.

  • Dört yeni modelin tümünde eylem düğmesi. (iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max’te var)
  • Telefonların sağ tarafında, şu anda ABD’de mmWave 5G anteniyle aynı noktada bulunan yeni Capture düğmesi. Yakalama düğmesi mekanik bir tasarıma sahip olacak, ancak yakınlaştırma ve uzaklaştırma hareketlerini destekleyen kapasitif bir yüzeye sahip olacak.
  • iPhone 16 Pro ve 16 Pro Max, 16 ve 16 Plus’tan biraz daha büyük. Beklenti, 16 Pro’nun 6,3 inç ekrana (6,1 inçten daha büyük) ve 16 Pro Max’in 6,9 inç ekrana (6,7 inçten daha büyük) sahip olacağı yönünde.
  • Standart modelde dikey olarak hizalanmış kamera çıkıntısı.

iphone 16 ve iphone 16 pro

iphone 16 ve iphone 16 proiphone 16 ve iphone 16 pro

Apple, iPhone 16’nın tanıtımını Eylül ayında yapacak. O zamana kadar daha pek çok söylenti ve sızıntının çıkması muhtemel. Şimdiye kadar söylenen değişiklikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu yıl 16’ya yükseltme yapmayı planlıyor musunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Daha fazla Apple

Etiketler: Apple, dummy phone, iphone, iPhone 16, iPhone 16 pro, maket

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: