Tarayıcınızda mutlaka olması gereken 4 eklenti!

Genel

Bugün sizler için tarayıcınızda mutlaka olması gereken eklenti ve özelliklerini inceledik. İşte tarayıcınız için en kullanışlı eklentiler!

eklentiler

Tarayıcı eklentilerinin çalışmalarımızı bir hayli kolaylaştırdığı aşikar. İşte çalışma şevkinizi ve performansınızı artıracak en iyi 4 eklenti.

Ad SpeedUp – Skip Video Ads 16X Faster

Ad speed up

Bu eklenti  Youtube gibi platformlarda karşınıza gelen reklamları 16X hızında geçmenizi sağlıyor, bu eklentiyi tercih etme sebebimiz artık Youtube’un reklam engelleyicileri pasif hale getirmesi. (Bu eklentiyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.)

 

UBlock Origin

UBlock Origin

UBlock Origin tıpkı AdBlock gibi bir reklam engelleyici. Bizim de kullanmış olduğumuz bu eklentinin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. (Bu eklentiyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.)

 

Save İmages As Type

save images as type eklenti

Bu eklenti tarayıcıda görmüş olduğunuz resimleri JPG, PNG ve WEBP olarak indirmenizi sağlıyor. (Bu eklentiyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.)

 

DeepL Translate

DeepL çeviri eklenti

Google’ın kendi çevirisinde sıkıntılar yaşıyorsanız ve pratik bir şekilde tarayıcıda gördüğünüz yazıları çevirmek istiyorsanız DeepL Translate tam size göre. (Bu eklentiyi indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.)

Etiketler: ad speedup, browser, chrome, deepl, firefox, opera, plugin, safari, tarayıcı eklentisi

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: