Samsung Galaxy Watch Ultra resmi olarak doğrulandı

Giyilebilir Teknoloji

İsmi konusunda bir çok iddaa ortaya atılan Samsung’un yeni akıllı saatinin adı resmiyet kazandı.

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı saati için bir kaç gündür bir çok isim ortaya atıldı. Galaxy Watch X ve Galaxy Watch 7 Ultra bunlardan bazılarıydı. Yeni akıllı saatin resmi model adı bugün BAE’deki TDRA sertifikasyon portalında ortaya çıktı.

Samsung Galaxy Watch Ultra resmi olarak doğrulandı

Yeni saatin adı Samsung Galaxy Watch Ultra

Samsung’un Paris olimpiyatlarının hemen öncesinde gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni akıllı saat resmiyet kazandı. TDRA sertifikası ortaya çıkan yeni amiral gemisi akıllı saatin adı Galaxy Watch Ultra olacak.

Watch Ultra, SM-L705F model numarasına sahip. Cihaz hücresel bağlantı ve 10W şarj desteği ile birlikte gelecek. Watch Ultra’nın yuvarlak hatlı 1.5 inç ekran ve döner çerçeveli mat kasa olacağı söylentiler arasında. İddaalar göre saatin sağ kenarda üç kontrol düğmesi ve sol kenarda büyük bir hoparlör ızgarası yer alacak.

100 Saatlik pil ömrü

Galaxy Watch Ultra’nın 100 saatlik pil ömrü ile gelmesi bekleniyor. Aynı zamanda 100 metreye kadar da suya dayanıklı olacak. Cihazda Yeni Exynos W1000 işlemcinin yanı sıra 578 mAh batarya bulunacak.

Daha fazla Giyilebilir Teknoloji

Kaynak: GSMArena

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: