Google Chrome Mobil güncellemesinin detayları

Google

Google Chrome Mobil uygulamasına yeni bir güncelleme geldi! Artık tarayıcınız çok daha akıllı ve güvenli bir hal alacak.

Google Chrome mobil güncellemesi

Google Chrome, Mobil uygulaması için kullanıcılarına bugün yeni bir güncelleme duyurdu. Android ve iOS’un Chrome uygulamalarına neler gelecek?

Yeni güncellemenin detayları

Şirket, kullanıcıları için uygulama deneyimlerini arttırmaya devam ediyor. Bununla birlikte beş farklı yeni özellik duyurdu. Duyurulan özellikler arasında, kişiselleştirme ve güvenlik iyileştirmeleri de mevcut. Ayrıca bu güncelleme, Temmuz ayının sonuna doğru tüm kullanıcılara kademeli bir şekilde sunulacak.

Google Chrome Güncellemesi

  • Arama çubuğu güncellemesi: Artık, arama çubuğunuz daha gelişmiş özelliklere sahip. Tek bir bölüm üzerinden (Arama Çubuğu) geçmiş aramalarınıza, hali hazırda açık olan sekmelerinize, kısayol üzerinden hızlı bir şekilde erişebileceksiniz.
  • Güvenlik: Yeni gelen, “Gelişmiş Güvenli Tarama” sayesinde kullanıcılar, virüslü web sitelerinden daha iyi bir şekilde korunacak. Ayrıca zararlı yazılım indirmenizi de yüksek ölçüde engelleyecek.
  • Kişiselleştirme: Artık mobil kullanıcılarına da tarayıcı kişiselleştirme özellikleri sunuluyor. Bununla birlikte, arka plan rengi, tema rengi ve bir çok şeyi kendinize göre ayarlayabileceksiniz.
  • Sekme yönetimi: Sekmelerinizi rahatlıkla yönetebileceksiniz. Açık sekmeler arasında geçiş yapmak ve kaldırmak artık daha basit.
  • Daha hızlı Chrome: Yeni kullanılmaya başlayacak bir teknoloji sayesinde sayfalarınız artık, daha hızlı bir şekilde karşınıza çıkacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: