CNBC-e Türkiye’de ne zaman yayına başlayacağını duyurdu!

Haberler

Kısa süre önce CNBC-e Türkiye geri dönüşünü duyurmaya başlamıştı. Yayın tarihi netleşti. İşte geri dönüş tarihi.

Dijital dizi film platformları henüz hayatımıza girmemişken, yabancı dizi, film ve çizgifilmlerin adresi olan CNBC-e Türkiye’de yeniden yayın hayatına başlıyor. Bir çok fenomen dizi ve filme ev sahipliği yapan kanal, 9 yıl aranın ardından geri dönüyor.

Kanal, 6 Kasım 2015 tarihinde Türkiye’deki yayın hayatını sonlandırarak, yerini TCL’e bırakmıştı. 9 yıl aranın ardından, geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye geri döneceğini duyuran kanal, şimdi ise kesin yayına başlangıç tarihini duyurdu. Fenomen kanal X üzerinden bir duyuru yaptı.

CNBC-e geri döndü

10 Haziranda Türkiye’de yayına başlıyor

Kanalın X hesabı üzerinden, “Televizyona renk geldi! CNBC-e 10 Haziran’da yayında” şeklinde yapılan duyuru ile kesin tarih netleşmiş oldu.

Kanalda yayınlanacak içerikler ile ilgili henüz net bir bilgi yok. Kanalın profilinde paylaşılan web sitesi de henüz aktif durumda değil. Kanalın, bunca dijital platform arasında yeniden eski günlerine dönüp dönemeyeceğini ise zaman gösterecek. Bu geri dönüş, birçok kişi için duygusal anlamlar da barındırıyor. Öyleki Türkiye’de gerçek anlamda yabancı dizi kültürü, CNBC-e’nin sayesinde oluşmuştu.

Daha fazla Haber

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: