Discord artık reklam göstercek!

Haberler

Bugün, tüm discord kullanan oyuncuları üzecek bir konu ile karşınıza çıkıyoruz. Çünkü Discord’a reklam geliyor!

discord reklam göstermeye başlıyor

Discord’un Çalışma Mantığı Nedir?

Discord, tıpkı teamspeak ve skype gibi insanları bir toplulukta toplayıp konuşmalarını sağlayan bir platform. İnsanlarla beraber public veya private adı altında sunucular açabilirsiniz. Açtığınız sunucularda dilediğiniz gibi yazışma odaları ve ses odaları oluşturabilirsiniz. Farklı Permler açarak sunucu içerisindeki yetkileri ayarlayabilirsiniz. Ayrıca daha basit bir şekilde DM üzerinden ikili konuşmalar veya DM-Group açarak toplu bir şekilde konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

Discord’a Reklamlar Ne Zaman Gelecek?

Wall Street Journal, üzerinde yayınlanan habere göre discord’a yakın zamanda gerçekten reklam sistemi geliyor. Kullanıcıların bir yöntemle reklamları kapatabilmesi mümkün olacak. Fakat reklamların nasıl engelleneceği maalesef henüz belli değil. Tahmin edilen reklam engelleme yöntemi ise, discord nitro satın alarak reklamları engellemek.

Discord’un Reklam Sistemi Nasıl Olacak?

Discord’a eklenecek olan yeni algoritma sistemi ile birlikte kullanıcıların hangi tarz oyun oynadığını belirleyip ona göre reklamlar çıkaracak. Ancak henüz reklamların discord’a nerede, nasıl ve ne zaman çıkacağı henüz belli değil.

Dilerseniz, Discord oyun ve uygulama geliştiricilerine izin verecek! Yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: