Huawei Watch 4 Pro yenileniyor!

Huawei

Huawei Watch 4 Pro herkesin sevdiği o saat, şimdi yenilenerek çıkış yapıyor! Hazırsanız detaylara geçelim.

Huawei Watch 4 Pro Space Exploration

Huawei Watch 4 Pro, evet herkesin kolunda gördüğümüz o saat. Geçtiğimiz yıllarda milyonlar tarafından aşırı fazla ilgi gördü. Şimdi ise yeni bir versiyonu ile karşımıza geliyor. Geçen sene piyasaya sürülen Huawei Watch 4 Serisi sızıntılara göre, Space Exploration Edition adı altında yakın zamanda karşımıza çıkacak.

Yeni Saat Nasıl Bir Tasarıma Sahip Olacak?

Yeni çıkacak olan Space Exploration modeli titanyum bir kasaya sahip olacak. Bu da demek oluyor ki Huawei Watch 4 Pro’nun yeni modeli gerçekten çok sağlam olacak. Yine aynı şekilde koyu titanyum bir kayış ve kırmızı detaylarla birlikte harika bir tasarıma sahip.

Huawei Watch 4 Pro Space Exploration

Huawei Watch 4 Pro Space Exploration Hakkında Bilinen Detaylar

Saatin bizleri kutusundan HarmonyOS 4.0 ile birlikte karşılayacağını zaten biliyoruz. Fakat ürünün fiyatına gelecek olursak, Base modeli ile Space Exploration arasında çok fazla bir fiyat farkı olmayacağı düşünülüyor. Ve yeni çıkış yapacak bu sürümün diğer modellere göre daha stabil ve performanslı olacağı kesin gibi duruyor.

Peki Neden Huawei Watch?

Bir dakikada check-up! Evet yanlış duymadınız bu akıllı saat resmen küçük bir hastane gibi çalışıyor. Yani her hangi bir spor yapıyorsanız veya kendi sağlığınızla ilgili çoğu şeyden haberdar olmak istiyorsanız, bu saat tam size göre. Ayrıca Huawei Watch 4 Serisi görünüşüyle birlikte çok şık duruyor. Hafif olmasının verdiği etkiyle de kolunuzda resmen hiç bir şey yokmuş gibi hissediyorsunuz. Eğer ki bir saat alacaksanız, bu saati kesinlikle gözden geçirmelisiniz.

Ayrıca dilerseniz, Huawei cihazlara Google destekli uygulamalar nasıl kurulur? Adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: