Huawei yeni düşük bütçeli bir tablet çıkarıyor!

Huawei

Huawei MatePad SE 11

Huawei tarafından bütçe dostu bir tablet geliyor. MatePad SE 11 düşük bütçeli bir tablet olacak aynı zamanda kalemi de var.

Huawei 2022 senesinde yine bütçe dostu tableti olan MatePad SE‘yi pazara sürdü. Şimdilerde ise şirket bu tabletin devamı olarak yine bütçe dostu MatePad SE 11 üzerinde çalışıyor.

Huawei Mate Pad SE 11'i çıkarıyor

Tabletin ekranı eski modele nazaran 11 inçe çıkarıldı. Tabletin ekranı ise eski modelde ki gibi 1920×1200 FullHD+ LCD. Bu ekran 16:10 en boy oranına sahip. Aynı zamanda %85 ekran gövde oranına sahip. Bu sebepten dolayı tabletin çerçevesi daha ince. Söylentilere göre tablet kitap okumak için özel bir e-Kitap moduna sahip olacak.

Tablet 252,3 x 163,8 x 6,9 mm boyutunda olacak. Ağırlığının ise 475 gram olacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda iki renk seçeneği mevcut. Seçenekler ise Nebula Grisi ve Kristal Mavi. Tabletin 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki depolama alanı seçeneği mevcut. Ram seçenekleri ise 4GB, 6GB ve 8GB olmak üzere 3 seçeneğe ayrılıyor.

Huawei Mate Pad SE 11 Kristal Mavi    Huawei Mate Pad SE 11 Nebula Grisi

Tablet 7.700 mAh pile sahip. Aynı zamanda dört hoparlörlü Huawei Histen 9.0 ses sistemine, 8MP arka kamera ve 5MP ön kameraya sahip. Tablet tasarımcılar için güzel bir seçenek çünkü (Huawei M-Pen Lite) desteği mevcut. Ayrıyeten tablet, yer çekimi ve ortam ışığı sensörlerine sahip olacak.

Her ne kadar tabletin bütçe dostu olduğunu bilsek de ürünün maliyeti hakkında hiçbir sızıntı bulunmamakta.

Kaynak GSMArena

Dilerseniz, iOS 18 İle karanlık mod daha iyi bir hal alıyor! Adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: