Outlook Mac için ücretsiz oldu!

Microsoft

Outlook macOS üzerinde ücretsiz olarak kullanılabilecek. Artık Microsoft 365 aboneliğine veya Office lisansına ihtiyacınız yok.

Microsoft Mac için Outlook’u ücretsiz hale getiriyor. Uygulama artık Apple’ın App Store’unda ücretsiz olarak sunuluyor ve kullanmak için artık Microsoft 365 aboneliğine ya da Office lisansına ihtiyacınız yok. Bu, Microsoft’un Windows masaüstü Outlook e-posta istemcisini daha web destekli hale getirme çabasıyla aynı zamana denk gelen sürpriz bir hamle.

Uygulama, Outlook.com hesapları, Gmail, iCloud, Yahoo ve IMAP desteği olan tüm e-posta sağlayıcıları için destek içeriyor. Microsoft, 2020 yılında Mac e-posta istemcisini Apple’ın en son macOS tasarım değişiklikleri için optimize edilmiş bir kullanıcı arayüzü ile yeniden tasarladı.

Outlook artık Apple'ın App Store'unda ücretsiz olarak sunuluyor.

Uygulama M1 ve M2 çipleri için optimize edilerek, takvim girişleri için macOS widget ve yerel bildirim merkezi desteği ile geliyor. Ayrıca iOS ile handoff özelliğini de destekliyor, böylece iOS ve Mac cihazları arasında görevlerinize kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Microsoft yakında uygulamada takvim girişlerini hızlı bir şekilde görmek için bir menü çubuğu göz atma seçeneği de ekleyecek. Microsoft yakında çıkacak yeni Outlook Profilleri ile Apple’ın Focus deneyimini de desteklemeyi planlıyor.

Outlook artık Apple'ın App Store'unda ücretsiz olarak sunuluyor.

Microsoft’un uygulamayı ücretsiz hale getirme hamlesi, şirketin Windows için Outlook uygulamasını yeniden inşa etme sürecinin tam ortasında geldi. Microsoft yaklaşık bir yıldır Outlook’un web destekli yeni bir sürümünü test ediyor ve Windows Mail uygulaması ile Windows için Outlook’u tek bir e-posta istemcisinde birleştirmeyi planlıyor. Yeni “One Outlook” uygulaması, Outlook.com’un Aşamalı Web Uygulaması (PWA) haline getirilmiş hali. Mac için Outlook’ta olduğu gibi bu yeni istemci de ücretsiz olacak (tıpkı Windows Mail gibi) ve çeşitli e-posta sağlayıcılarını destekleyecek.

Daha fazla Microsoft

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: