OnePlus 11, 7 Şubat’ta tanıtılıyor!

Mobil

Merakla beklenen OnePlus 11 için lansman tarihi belli oldu!

OnePlus 11 Tanıtım görseli daha önce sızan görüntüleri doğrular nitelikte.

OnePlus 11, 7 Şubat'ta tanıtılıyor!

Etkinlik Cloud 11 olarak adlandırıyor. OnePlus etkinliği Yeni Delhi’de gerçekleştirecek ve OnePlus 11 5G ile OnePlus Buds Pro 2’yi görücüye çıkaracak.

Pazartesi günü paylaşılan teaser görüntüsü, yeniden tasarlanmış bir kamera çıkıntısını gösteriyor. Daha önce sızan görüntülerle hemen hemen aynı. Bununla birlikte, şirket sözcüsü Spenser Blank, Hasselblad marka kamera sistemi ve uyarı kaydırıcısının One Plus 11 ile geri döneceğini söyledi.

Tanıtım görselinde somut bir bilgi yok telefona dair. Etkinliğin mottosu “Gücün Şekline Tanık Olun”. Motto, kuvvetle muhtemel OnePlus’ın en belirgin özelliği hızlı şarj ile ilgili. Bugüne kadarki sızıntılar OnePlus 11’in, Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti, 120Hz yenileme hızına sahip 6,7 inç ekran ve 100W’a kadar hızlı kablolu şarj ile geleceği yönünde.

Aslında yukarıdaki özelliklerin hiçbiri bizleri şaşırtmadı. Kesin olan bir şey var: Şirket, etkinliğini Hindistan’da düzenleyerek 2022’de orta segment telefonlarıyla pazardaki başarısından daha fazla pay almayı umuyor. OnePlus, Hindistan’ın birinci sınıf akıllı telefon pazarında Apple ve Samsung’tan (sırasıyla) sonra üçüncü sırada bulunuyor.

Daha fazla Mobil

Etiketler: akıllı telefon, cloud 11 etkinliği, one plus, one plus 11 ne zaman, one plus 11 özellikleri, OnePlus 11, OnePlus Buds Pro 2, smart phone

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: