Redmi Note 13 Pro+ Arjantin’e özel cep telefonu!

Mobil

Xiaomi Arjantin milli takımına özel Redmi Note 13 Pro+ World Champions serisini tanıttı.

Xiaomi alt markası Redmi ile Arjantin’in Dünya Kupası şampiyonluğunu taçlandırmak için yeni cep telefonunu duyurdu. 2022 Katar Dünya Kupası şampiyonasını kazanan Arjantin milli takımı için üretilen Redmi Note 13 Pro+ ‘ın özelliklerine yakından bakalım.

Xiaomi Arjantin’in dünya kupası şampiyonluğundan bir buçuk yıl sonra Redmi’nin Hindistan’daki 10. yılı kutlamaları kapsamında World Champions Edition’ı piyasa çıkardı. Cihazın özelliklerinde herhangi bir farklılık bulunmuyor. Tasarım olarak tamamen değişen cihaz Arjantin milli takımının renklerinde. Cihazın arka kapaüında hem Lionel Messi‘nin sırt numarasını hemde 10. yılı temsil eden bir 10 numara ikonu alıyor. Kutu içeriğinde yer alan şarj kablosu Arjantin mavisi renginde. Ayrıca sim kart iğnesi ve şarj adaptöründe de Arjantin Futbol Federasyonu’nun arması yer alıyor.

Redmi Note 13 Pro+

World Champions’ta milli takım oyuncularının yer aldığı özel duvar kağıtları ve ikonlar da yer alıyor. İşletim sisteminin teması ise Arjantin milli takımına özel şekilde tasarlanmış. Telefon tek versiyon 12 GB Ram / 512 GB hafıza seçeneği ile geliyor.

Daha fazla Mobil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: