ROG Phone 9 ilk kez ortaya çıktı: İşte detaylar

Mobil

Asus ROG Phone 9, ASUSAI2501C model numarası ile internette ilk kez ortaya çıktı.

Oyuncular için ürettiği bilgisayarlar ve donanımlar ile pazarda büyük bir söz sahibi olan ASUS, oyuncu telefonları pazarında da aynı konumda. Android Headlines‘ın haberine göre, ROG Phone 9 serisi iki modelden oluşacak. Modeller ROG Phone 9 ve 9 Pro. Cihazların 2025’in ilk çeyreğinde piyasaya çıkması muhtemel. Ancak, yukarıdaki model numarasının hangi modeli temsil ettiği henüz belli değil.

Asus ROG Phone 8

Daha uzun daha soğuk oyun süreleri

Yeni modeller hakkında çok fazla detay bulunmuyor. Modellerin seri numarası ASUSAI2501C. Phone 9 serisi de bir çok amiral gemisi telefon gibi, Snapdragon 8 Gen 4 yonga seti ile gelecek.

ROG Phone 9 ilk kez ortaya çıktı: İşte detaylar

Snapdragon 8 Gen 4’ün, 4.00 GHz’in üzerinde bir hıza sahip olduğu daha önceden biliyorduk. Weibo’da sızıntıları ile ünlü Digital Chat Station, SM8750 (Snapdragon 8 Gen 4) prototipinin 4.2 GHz hıza ulaştığını söyledi. Yeni amiral gemisi işlemcinin, tek ve çok çekirdek testlerinde 3K ve 10K puan aldığını da sözlerine ekledi.

Asus’un, 9 serisi ile performansa daha çok odaklanacak. Daha uzun oyun süresi ve daha gelişmiş bir soğutma sistemi de beklenen özellikler arasında. İşlemciye ek olarak, yeni seride de AirTriggers tetik düğmeleri yer alacak.

Daha fazla Mobil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: