BYD Denza Z9GT iç mekan görselleri ortaya çıktı!

Otomobil

BYD Denza Z9GT’nin iç mekan fotoğraflarını paylaştı. İçerisinde buz dolabı bile var!

BYD‘nin alt marksı Denza, premium araçlar üretmek üzere kuruldu. Şirket, yakın zamanda piyasaya süreceği yeni amiral gemisi sedan model Z9GT‘nin iç mekan görsellerini paylaştı. Yıl sonunda lansmanı yapılacak olan model, teknoloji, konfor ve performans vaat ediyor.

BYD Denza Z9GT'nin iç mekan fotoğraflarını paylaştı. İçerisinde buz dolabı bile var!

Z9GT’nin kokpitinde sürücü tarafında bir gösterge ekranı, orta kısımda ve sağ taraftaki yolcu koltuğunda olmak üzere 3 ekran yer alıyor. Araç bu tasarımı ile sürükleyici bir dijital deneyim sunmayı hedefliyor. Araçta, hem ön hem de arka tarafta yerleşik buzdolapları bulunuyor. Denza yayınladığı videoda, koltuk ve ses detaylarına yer verdi. Bu detayların modelin en önemli satış unsurları olması bekleniyor.

BYD Denza Z9GT'nin iç mekan fotoğraflarını paylaştı. İçerisinde buz dolabı bile var!

Denza’nın satıştan sorumlu genel müdürü Zhao Changjiang, “Z9GT, lüks standartlarını yeniden tanımayacak” şeklinde açıklamada bulundu. Araç 5.180 mm uzunluk, 1.990 mm genişlik ve 1.500 mm yüksekliğinde. Z9GT, 3.125 mm dingil mesafesi ile sahiplerine geniş bir alan sunmayı hedefliyor.

Denza daha önce yaptığı açıklamada, otomobilin BYD’nin e3 teknolojisine dayanacağını ve güç aktarma organlarının 230 kW, 240 kW ve 240 kW tepe gücüne sahip üç elektrik motoru içereceğini belirtmişti. Bu da yaklaşık 1.000 beygir gücüne denk geliyor ve Z9GT’nin 0’dan 100 km/s hıza üç saniyeden daha kısa sürede çıkmasını sağlıyor.

BYD Denza Z9GT'nin iç mekan fotoğraflarını paylaştı. İçerisinde buz dolabı bile var!

Yıl sonunda piyasaya sürülmesi planlanan BYD Denza Z9GT‘un, sürekli gelişen elektrikli otomobil dünyasında dikkatleri üzerine çekeceği aşikar.

Kaynak: CnEVPost

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: