Fiat Grande Panda: Fiat’ın yeni fütüristik aracı görücüye çıktı!

Otomobil

Fiat’ın yeni SUV modeli Fiat Grande Panda fütüristik tasarımıyla dikkatleri çekmeyi başardı.

Fiat Grande Panda özellikleri!

İlk bakışta herkesin konsept bir araç olarak yorumladığı yeni Fiat Grande Panda, yakın gelecekte üretilecek. Fütüristik bir tasarıma sahip olan yeni modelin ön kısmı tamamen LED ve piksel tadında bir aydınlatmaya sahip. Grande Panda elektrikli ve hibrit olarak iki farklı seçenekle piyasaya çıkacak. Fiat modelle ilgili çok fazla bilgi paylaşmadı.

Fiat Grande Panda özellikleri

Fiat Grande Panda özellikleri!

Yeni Grande Panda, elektrikli modelinin 113 beygir gücünde olacağı iddaa ediliyor. Elektrikli model 44 KWh lityum demir fosfat batarya ile geleceği ve yaklaşık 320 km menzile sahip olacağı da söylentiler arasında. Hibrit modelin ise 1.2 lt üç silindirli benzinli bir motora sahip olacağı söyleniyor. Bu modelin 100 beygir gücüne ek olarak elektrik motorundan da 38 beygirlik bir gücün sağlanacağı iddalar arasında. Altı vitesli otomatik şanzımana sahip olacak yeni Grande Panda’nın iç kısmı ile ilgili görseller paylaşılmadı.

Fiat Grande Panda özellikleri!

Yakın gelecekte üretime geçecek model, Orta Doğu, Avrupa ve Afrika‘da satışa sunulacak. Fiat Grande Panda’nın satışa çıkacağı ülkeler arasında muhtemelen Türkiye’de yer alıyor. Fiat’ın bu yeni SUV’unu gören otomobil çevreleri ise eğlenceli araç tasarımlarının ölmediği görüşünde.

Daha fazla Otomobil

Kaynak: TopGear

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: