Tesla, klima ve far iyileştirmeleri için güncelleme yayınladı!

Otomobil

Tesla, arabaları için son hızla güncelleme yayınlamaya devam ediyor! Hazırsanız çok uzatmadan detaylara geçelim.

Şirket, 2024.20 güncellemesini yayınladı. Bununla Birlikte Tesla araçlara, klima, far ve arcade sistemi için çeşitli geliştirmeleri araçlarına sundu.

Tesla’nın 2024.20 Güncellemesinin detayları

Tesla 2024.20 Far güncellemesi

Sürüş güvenliğini çok fazla önemseyen şirket, araçlarının farlarını üst düzeyde iyileştirdi. Şirket, Matris LED farlara sahip olan araçlarına, virajlı yollar gibi, aydınlatmanın önemli olduğu alanlarda işe yarayacak bir yenilik getirdi. Artık aydınlatacağınız alanı (ışığın yayılacağı alan) kontrol edebiliyorsunuz.

Havalar iyice ısındı, ve artık Tesla sahipleri araç içerisinde sıcaktan bunalmayacak! Çünkü yapılan Klima iyileştirmesi sayesinde, aracınız daha hızlı soğuyacak. Ayrıca artık, klimanızın harcadığı batarya daha dengeli bir hale gelecek.

Tesla 2024.20 Arcade güncellemesi

Ek olarak 2024.20 güncellemesi sayesinde Tesla Arcade’de bulunan Beach Buggy Racing oyununda artık liderlik tablosu var! Ayrıca bu liderlik tablosu, her şarj istasyonlarında tamamen değişiyor.

Yeni gelen bu güncellemeyi aracınızın alması biraz zaman alacak. Çünkü her güncellemede olduğu gibi, araçlara kademeli olarak tanımlanıyor. Bununla birlikte aracınız bir kaç gün içerisinde mutlaka güncelleme alacaktır!

Daha fazla Otomobil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: