Amazon Prime abonelerine bedava 6 oyun veriyor!

Oyun

Amazon Prime, kesinlikle oynamanız gereken harika 6 adet oyunu bedava veriyor. Bu oyunları kaçırmamanızı öneririz.

amazon prime ile 6 bedava oyun

Amazon Prime Avantajları Nedir?

Amazonun kendi sitesinde bedava hızlı kargo imkanı, Prime video ile binlerce dizi, filmi bedava izleme imkanı ve Prime Gaming ile beraber bir sürü oyun içi ödül, her ay değişen bedava sınırsız kütüphanenize ekleyebileceğiniz oyunlar. Genel olarak Amazon Prime’ı anladıysanız dilerseniz bedava verilen oyunların listesine geçelim.

Fallout 2

1998 Yılında çıkmış olan, izometrik açılı RolePlay ve CRPG türünde olan bu oyunu nostalji sevenlerin kesinlikle oynaması gerekiyor. Oyunumuzun hikayesi 2241 yılındaki orjinal Fallout oyunundan 80 yıl sonra gerçekleşiyor. Fallout genel olarak nükleer savaş sonrası Rol yapma oyunudur.
Scarf

Oyunun genel hikayesi, atkıya dönüşme gücü olan bir ejderhanın, annesi öldürüldükten sonra başlıyor. Bu olaydan sonra ejderhamız insanlıktan nefret ediyor. Ve bu kısımda ise ana karakterimizle tanışmasıyla tüm olaylar başlıyor. Ana karakter ile ejderhanın yolları kesiştikten sonra, annesine kavuşabilme umudu iyice artıyor. Ve bu yolda ikilinin yaşadığı maceraları konu alıyor.

Gravitar: Recharged

Bu oyunu dilerseniz tek başınıza veya iki kişi arkadaşınızla beraber oynayabilirsiniz. Oyunun konusu genel olarak, evinden uzakta yaşayan bir pilotu konu alıyor. Recharged adında gizemli ve uzaylılar tarafından korunan gezegenler arasında ve bir sürü uzay istasyonlarından oluşan bir evrende gezinmek zorunda olan karakterimizin yaşadığı zorlukları anlatıyor.

Tempest 400


Tempest 400, atari oyunları severlerinin bayılacağı bir oyun. Görsel grafikleriyle beraber aksiyon yüklü bir top nişancı oyunudur.

Criminal Archives: Alphabetic Murders

Criminal Archives, basitçe bir dedektiflik oyunudur. Gizemli olayların arkasında kimin olduğunu bulmaya çalışırken toplayacağınız eşyalar ile beraber vakaların arkasındaki gizemi çözerken şekilden şekile girebileceğiniz harika bir dedektiflik oyunudur. Karanlık atmosferi ve çok detaylı hikayesiyle tek başınıza oynarken çok güzel vakit geçirebilirsiniz.

Missile Command: Recharged

Missile Command, modernize edilmiş bir arcade oyunudur. Şehirinizi uçaklardan, füzelerden hatta ve hatta tanklardan korumalısınız. Ayrıca bu oyunu tek başınıza veya arkadaşınızla da oynayabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming nasıl alınır?

Amazon’un kendi gaming sayfasına girdikten sonra hesabınızla giriş yapın, giriş yaptıktan sonra kişisel bilgilerinizi girerek ilk ay ücretsiz bir şekilde, devamında ise aylık 40TL gibi bir ücret ile birlikte abone olabilirsiniz.

Etiketler: amazon prime, bedava oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: