Assasin’s Creed Shadows oynanış fragmanı yayınlandı!

Oyun

Xbox Showcase 2024’te yayınlanan Assasin’s Creed Shadows oynanış fragmanı herkesin ağzını açık bıraktı. Hazırsanız detaylara geçelim.

Son zamanlarda çok fazla beklenen Assasin’s Creed Shadows için sonunda fragman yayınlandı.

Assasin’s Creed Shadows Oynanış fragmanı ve detayları

Bu oyun genel olarak bizlere Ghost Of Tshushima havasını andırdı. Fragmandan anlayacağınız üzere, ilk giriş kısımlarında 4 farklı mevsim gösteriliyor. Bu da oynanış esnasında çok büyük görsel değişikliklerle karşılaşacağımızın bir göstergesi. Dövüş mekaniklerinin gelişmiş olduğu görülen oyunda, alışılmışın dışında katana tarzı silah benzeri şeylerle dövüşebileceğimiz de görülüyor.

Ayrıca oyunda iki farklı ana karakterimiz olacak. Bunlardan bir tanesi, Naoe. Bir diğeri ise, Yasuke. Bu iki karakterin oynayış tarzı tamamen farklı. Naoe karakteri, parkur, gizlilik ve klasik ac tarzı hızlı bir oynanış sunuyor. Yasuke ise, daha güçlü, savaşçı, grupları kolayca yok edebilen ve hasar odaklı bir karakter.

Ve mevsimlerin değişikliği, oyuna gizlilik esaslı etkiler sağlayacak. Örneğin gölgelerde kaybolmak gibi, türlü türlü harika düşünülmüş detaylar mevcut.

Oyunun çıkış tarihi ve fiyatı

15 Kasım 2024 tarihinde çıkış yapacak olan oyun, PC, Xbox Series X|S, PS5, M serili Mac cihazlar ve Amazon Luna platformuna çıkış yapacak. Fiyatı 69.99$ (2.270 TL) Olacak olan oyun, Ubisoft Plus Premium aboneliğine sahip olanlar tarafından direkt olarak bedava bir şekilde oynanabilecek.

Daha fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: