Black Myth: Wukong’un oynanış videosu yayınlandı!

Oyun

Game Science tarafından geliştirilen, Black Myth: Wukong’un oynanış videosu yayınlandı! İzleyince şaşıracaksınız. Çünkü grafikler, Unreal Engine 5 ile geliştirildi.

Black Myth: Wukong, yakında geliyor!

Bu yıl, 20 Ağustos’ta piyasaya sürülecek olan oyunun oynanış videosu paylaşıldı. İzleyenler, oyunun grafiklerine oldukça hayran kaldı. Unreal Engine 5 sayesinde Black Myth’ı gerçek zannedeceksiniz.

Black Myth: Wukong çıkış tarihi ve detayları


2024’ün 20 Ağustos tarihinde piyasaya çıkacak olan oyun, hala geliştirilmeye devam ediyor. Ana konu olarak, Çin mitolojisini temel alan oyun, PS5, Xbox Series X|S ve PC için ayrı ayrı gelecek.

Paylaşılan videoda, iki farklı boss savaşı izliyoruz. Grafikleri hakkında zaten yorum yapmamıza bile gerek yok. Her şey ortada, fakat mekaniklerine birazcık değinelim. Karakterimiz çok ağır bir şekilde yönleniyor. Bu da, yavaş bir oynanışın göstergesi olabilir. Fakat dövüş animasyonları gerçekten harika. Bununla birlikte, God of War tarzı bir dövüş sistemi olacağını, az da olsa tahmin edebiliyoruz.

Toplam 7 dakikalık 4K bir biçimde olan bu videodan anlayacağımız üzere, hack & slash mekaniklerini barındıracak.

Black Myth: Wukong fiyatı

Black Myth: Wukong, yakında geliyor!

Türkiye’de artık çoğu oyun, cidden çok pahalı bir şekilde piyasaya çıkış yapıyor. Bu oyun da maalesef onlardan birisi. Şu anda, Epic Games üzerinde güncel çıkış fiyatı, 1.500 TL olacak. Steam tarafında ise oyun, 60 dolar (1.961 TL) fiyat etiketiyle bizlere sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: