En iyi 5 futbol oyunu

Oyun

Her sene tonlarca futbol oyunu çıkıyor. Peki en iyileri hangileri?

en iyi 5 futbol oyunu

Çeşitlilik dolu futbol oyunu camiasında oynayacağınız oyunu seçmek bile, bazen bir çile olabiliyor. Bizler ise sizi bu çileden kurtarmak için en iyi 5 futbol oyununu listeledik.

1. EA SPORTS FC 24R


İlk sırada herkesin beklediği ve yerini gerçekten hak eden bir oyun ile başlıyoruz. EA SPORTS FC serisini duymayanlar için kısaca;
EA FC 24, 2024 yılının güncel futbol takımlarını çevrimiçi ve çevrimdışı kapıştırabileceğiniz veya isterseniz kendi futbol takımınızı kurmanıza olanak sağlayan bir futbol oyunu. Hızlı ve akıcı oynanışı ve gerçekçiliği ile ön plana çıkan bu oyun bütün futbol severlerin hoşuna gidecektir.

MSBil Editör Puanı: 10/9

EA SPORTS FC 24 indir: Epic gamesSteamEAXboxPlaystation

2. Football Manager 2024


Listemizin 2. sırasında Football Manager 2024 yer alıyor. futbol kulübü yöneticisi olarak oynadığımız oyunda, istediğimiz herhangi bir kulübü seçip onu yönetiyoruz. Transfer, oyun stili vb. etkende oyun bize özgürlük sunuyor. Piyasadaki farklı futbol oyunlarına nazaran daha taktiksel ama zorlayıcı bir oynanış arayanlar için biçilmiş kaftan.

MSBil Editör Puanı: 10/9

Football Manager 2024 indir: Epic gamesSteam – XboxPlaystation

3. Rocket League


Rocket League, listemizdeki futbol oyunlarından en ilgi çekicisidir. futbolun insanlar yerine arabalar ile oynandığı bu oyunda, arkadaşlarınızla veya tek başınıza da olsanız dahi keyifli bir futbol deneyimi vaat ediyor. Futbol oyunu camiasına yeni soluk getiren bu oyundaki boostlar ile uçarak hareketler yapıp, şık goller atabilirsiniz.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Football Manager 2024 indir: Epic games – XboxPlaystation

4.Pro Soccer Online


Pro Soccer Online, küçük bir geliştiriciden çıkmasına rağmen ufak ama eğlenceli bir yapım olmayı başarmıştır. Her ne kadar grafikleri kötü olsa da keyifli ve eğlenceli oynanışı ile öne çıkan bu oyun bizlerin keyifli vakitler geçirmesini sağladı.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Football Manager 2024 indir: Steam

5. eFootball 2024


eFootball, oynanış açısından yavaş ama oturaklı bir oyun. Bu oyunda ister var olan takımlarla, ister kendi takımınızı oluşturup çevrimiçi ve çevrimdışı rakiplerle kapışabiliyorsunuz. Biz bu oyunun EA FC 24’e göre sönük kaldığını düşünüyoruz fakat ücretsiz olduğu için denememeye bir sebep yok denilebilir.

MSBil Editör Puanı: 10/6

eFootball 2024 indir: Steam – XboxPlaystation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: