AA Oyun arayanlar buraya: En iyi 5 AA oyun!

Oyun

Oynarken keyif alacağınız ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak en iyi 5 Tane AA oyun burada!

en iyi 5 aa oyun

Bazen sadece tek bir stüdyo tarafından geliştirilen oyunların sonucunda neler olabileceğine aklınız ermeyebilir. Gelin bu stüdyoların geliştirmiş olduğu, yer yer yılın en iyi oyunu ödülü almış oyunlara göz atalım.

Basitçe AA Oyunlar Nedir?

AA oyunlar tek bir stüdyo tarafından, iyi bütçeler sonucunda güzel işler çıkartıp, azimle geliştirilen oyunlardır. AA oyunları anladıysanız, listemize başlayalım.

It Takes Two


Listeye 2021 yılında yılın oyunu seçilen 2 kişilik oyun olan It Takes Two var. It Takes Two, Hazelight Stüdyo tarafından 25 Mart 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Aksiyon ve Macera türünde olan bu oyunu sadece arkadaşınızla beraber oynayabiliyorsunuz. Bu Oyun, May ve Cody adında boşanma aşamasındadır. Bunun sonucunda, kızlarının yaptığı onların yerine temsili iki oyuncak bebeğe dönüşmesini konu alıyor. Atmosferi ve oynanışı ile arkadaşınızla size eğlenceli vakitler geçirtecek.

MSBil Editör Puanı: 10/8

Lies Of P


Lies of P, NEOWIZ stüdyo tarafından 18 Eylül 2023 Tarihinde piyasaya çıktı. Bu çıkışının sonucunda oyun severlerini etkilemeyi başardı. Souls-Like türünde olan oyun FromSoftware dışı stüdyolarında gerçekten güzel Souls-Like türünde oyun yapabileceğini bizlere kanıtlamıştır. Bunun sonucunda Alternatif bir Pinokyo hikayesi anlatan oyunda, Geppetto usta tarafından insanların kullanıma sunulan kuklaların delirmesi ve herkesi katletmesini anlatıyor. BloodBorne’a benzeyen atmosferi ve mekanikleri ile size bir yandan saç baş yolduracak ama keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak.

MSBil Editör Puanı: 10/9

Evil West


Evil West, Flying Wild Hog Stüdyo tarafından 22 Kasım 2022 Yılında çıkış yaptı. TPS, Aksiyon ve Macera türünde olan bu oyun, klasik western temasını teknoloji ile birleştirip, yaşadığı yeri vamiperlerin basması sonucunda vampirlerle savaş içerisinde olan karakterimizin hikayesini anlatıyor. Savaş mekanikleriyle ve atmosferiyle size keyifli saatler sunuyor.

MSBil Editör Puanı: 10/8

A Plague Tale: Innocence


A Plague Tale: Innocence, Asobo Stüdyo tarafından 14 Mayıs 2019 yılında piyasa sürüldü. Aksiyon ve Macera türünde olan oyunu kesinlikle çok seveceksiniz. Ailesi öldürüldükten sonra Kardeşiyle beraber Dr. Laurentius’a gitmeye çalışmasını konu alır. Mükemmel grafikleri ve oynanışıyla beraber size keyifle saatler harcatacak.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Remnant 2


Remnant 2, Gunfire Games stüdyo tarafından 25 Temmuz 2023 tarihinde çıkarılmıştır. Silahlı Dark Souls olarak adlandırılan oyun RYO, aksiyon ve macera türündedir. Hikayemiz Ana karakterimizin bir kanalizasyona girdikten sonra ordan kaçmaya çalışmasıyla başlıyor. Hikayesi yerine daha çok Level dizaynı, oynanışıyla ön plana çıkan oyun size keyifli saatler geçirtiyor.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Etiketler: AA Oyunlar, oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: