En iyi 4 direksiyon seti

Oyun

Direksiyon Seti, araç simülasyon oyunlarının olmazsa olmazı. Bizde bugün sizler için alınmaya değer en iyi direksiyon setlerini derledik!

En iyi 4 direksiyon seti

Direksiyon seti, özellikle Asetto Corsa, Euro Truck Similator 2, Forza, iRacing gibi oyunlar oynuyorsanız, oyun zevkinizi yüzde yüz arttırmaya yardımcı olacak! Bütçesi olmayanlar için listemizde fiyat performans ürünlerini de ekledik. Hazırsanız başlayalım!

Rampage V902

direksiyon seti

Listemizin en fiyat performans ürünü olan Rampage V902, Force Feedback, Vites ve Debriyajlı pedalıyla birlikte geliyor. Eğer ki profesyonel olarak SimRacing yapmıyor musunuz? Sadece Asetto Corsa, Ets2, Forza gibi oyunlar mı oynuyorsunuz? O zaman sizler için çok ideal. 900c dönme açısı, titreşim sistemi, Pedal Shiftleriyle harika bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ayrıca direksiyon açısı 270c ila 900c arasında ayarlanabiliyor.

Güncel Fiyatı: 7.500TL

Rush ProPace RW900R

direksiyon seti

Listemizin ikinci sırasında ise Rampage V902’den daha kaliteli olan bir direksiyon seti geliyor. Özellikleri neredeyse çok benzer olan bu direksiyonda tasarım bir tık daha öne geçiyor. 3 Kademeli hassasiyet ayarı, 6 ileri 1 geri vites ve aktarma özelliği de mevcut. Ayrıca vites üzerinde bulunan bir çok farklı fonksiyon beraberinde geliyor. Arkasında bulunan F1 Vites kulakçıları (Pedal Shift), 270c ile 900c arasında ayarlanmasıyla gayet iyi bir direksiyon seti.

Güncel Fiyatı: 10.300TL

Logitech G29

Logitech G29

Listemizin üçüncü sırasında herkesin bildiği Logitech G29 direksiyon seti geliyor. Harika vites koluyla, gerçekçi sertlikte pedallarıyla, Pedal Shiftleriyle ve deri kaplamalı direksiyonla herkesin ilk olarak aklına geliyor. Bununla birlikte Çift motorlu geri bildirim (Force Feedback) sayesinde gerçeğe yakın bir geri bildirim almanızı sağlıyor. Ayrıca Logitech G Hub driver’ı sayesinde sınırsız özelleştirme ve ayar yapma imkanı sunuyor. Kalitesi ile birlikte bütçeniz yeterli ise profesyonel bir şekilde kullanabileceğiniz bir direksiyon seti.

Güncel Fiyatı:15.000TL

Thrustmaster T300RS

Thrustmaster T300RS

Ve son olarak listemizdeki en kaliteli direksiyon seti geliyor. Çift kayışlı Force Feedback sistemi, harika direksiyon kaplaması, basit direksiyon değiştirme sistemi ile birlikte bizleri karşılıyor. Bununla birlikte Fırçasız Servo motoru ve manyetik teknolojisi ile birlikte inanılmaz gerçekçi bir deneyim sunuyor. Ayarlanabilir pedal sistemi ve harika malzeme kalitesi ile fiyatını tamamen hak ediyor. (Diğer direksiyon setleri gibi vites dahil değil. Ekstra olarak satın almanız gerekiyor.)

Güncel Fiyatı: 27.800TL

Dilerseniz, Asetto Corsa Mod yükleme! Adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: