Kulaklık alacaklar buraya: En iyi 4 Gaming Kulaklık!

Oyun

Kulaklık rekabetçi oyunlar oynayanlar için bir diğer ekipmanlarınız kadar, bir hayli önemli. Bu yüzden rekabet seviyenizi arttırabileceğiniz ve aldıktan sonra kesinlikle memnun kalacağınız kulaklıkları sizin için derledik.

en iyi 4 gaming kulaklık

Oyuncu kulaklıklarını diğer kulaklıklardan ayıran nedir?

Oyuncu kulaklıklarını genel olarak özel kılan, 7.1 özelliği ile beraber arttırılmış çevre sesi ile daha fazla ses duymamızı sağlar. Örneğin oyundaki her hangi bir oyuncu sağ arka tarafımızda ise, sağ arkanızdan ses duyacaksınız. Ve duyduğunuz seslerin netliğini hiç konuşmamıza bile gerek yok.

Mikrofon kalitesi

Rekabetçi oyunlarda duyduğumuz ses kadar mikrofonumuz da önemli. Çünkü çoğu rekabetçi oyunda takım içi iletişim gerektiren anlar oluyor. Bu anlarda ise takımımızla konuşup anlaşmamız da çok önemli. Bu yüzden listelediğimiz kulaklıkların mikrofonları da bir o kadar iyi. Hazırsanız listemize geçelim!

HyperX Cloud II

HyperX Cloud II

 

 

 

 

 

 

 

Listemizin ilk başında HyperX Cloud II geliyor. Bu kulaklık MSBil ekibi olarak en çok sevdiğimiz kulaklık oldu. Gerek ses kalitesi, mikrofon kalitesi ve konforuyla beraber uzun süreli kullanımda bile başımızı ağrıtmadı. HyperX ekipmanlarının malzeme kalitesi zaten çok iyi. Ve bu kaliteyi Cloud II’de kesinlikle hissediyorsunuz.

HyperX Cloud II güncel fiyatı: 2.500TL

Logitech G Pro X

Logitech G Pro X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve listemizin ikinci sırasında Logitech G Pro X geliyor, Cloud II’den çok daha pahalı olan bu kulaklık, E-SPOR oyuncuları tarafından çokça tercih ediliyor. Ses aralığı çok yüksek olan bu kulaklığı, driver yükleyip kullanabilirsiniz. Blue voice desteği ile listemizdeki en iyi mikrofona sahip olan kulaklık kesinlike Logitech G Pro X.

Logitech G Pro X güncel fiyatı: 6.900TL

Corsair Void Elite

Corsair Void Elite

 

 

 

 

 

 

 

Üçüncü sırada ise Corsair void geliyor. Bu kulaklık tasarımıyla öne çıkıyor. Listemizdeki en rahat kulaklık kesinlikle Corsair Void diyebiliriz. Ayrıca Counter Strike’ın Türkiye efsanesi olan Xantares adlı oyuncunun da bu kulaklığı tercih ettiğini göz önünde bulunduralım. 🙂

Corsair Void güncel fiyatı: 5.000TL

James Donkey 712

James Donkey 712

 

 

 

 

 

 

 

 

Ve son olarak James Donkey 712, bu kulaklığı dahil etmezsek olmazdı. Kulaklık için fazla bütçesi olmayan oyuncular için gerçekten çok iyi bir Fiyat/Performans ürünü. Mikrofon kalitesi de kendisi gibi bir o kadar iyi.

James Donkey 712 güncel fiyatı: 890TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: