Forza Horizon 4 Mağazalardan kalkıyor!

Oyun

Bir dönemin efsane yarış oyunu olan, Forza Horizon 4 mağazalardan kalkıyor! Efsane sona erdi. Artık satın alamayacaksınız.

Forza Horizon 4 tüm dijital mağazalardan kaldırılıyor!

Forza Horizon 4 artık tüm dijital mağazalardan kaldırılıyor. Peki ya şimdi ne olacak?

Detaylar

Oyun, Aralık 2024 tarihi itibariyle Steam ve Microsoft dijital mağazalarında satılmayacak. Yeni oyunun çıkması ile birlikte şirket, Forza Horizon 4’ün lisans ve ortaklık anlaşmalarının tamamen sonlandığını ve bu nedenden dolayı oyunun satışının biteceğini açıkladı.

Ayrıca oyun ile birlikte tüm mevcut dlc paketlerinin de satışı durdurulacak. Eğer Horizon 4’ü Xbox Game Pass üzerinden oynadıysanız, size bir token gelecek. Bu token ile birlikte, oyunu 25 Haziran 2026’ya kadar oynayabileceksiniz.

Oyun için dijital mağazalardan kaldırılmadan önce, bir etkinlik düzenlenecek. 25 Temmuz ila 22 Ağustos arasında düzenlecek etkinlik, efsanenin son etkinliği olacak. Bununla birlikte, oyunu eğer ki Steam üzerinden satın aldıysanız, oyun kütüphanenizde kalmaya devam edecek.

Ne kadar satışı durdurulsa bile, oyunun sunucuları açık kalmaya devam edecek, yani online (çevrimiçi) oynayabileceksiniz. Fakat resmi olarak bir etkinlik düzenlenmeyecek.

Daha fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: