Game of Thrones Mobil Oyunu Çıkış Yapacak!

Oyun

En sevilen dizilerden biri olan Game of Thrones’in oyunu çıkış yapacak!

Oyun, Word With Friends ve FarmVille gibi oyunların geliştiricisi olan Zynga Stüdyo tarafından geliştiriliyor. Oyun dizinin evreninde geçen bir Puzzle, RPG oyunu olacak. Game of Thrones: Legends olarak adlandırılan oyun Android ve iOS için 25 Temmuz 2024’te çıkacak.

Oyun, Word With Friends ve FarmVille gibi oyunların geliştiricisi olan Zynga Stüdyo tarafından geliştiriliyor. Oyun dizinin evreninde geçen bir Puzzle, RPG oyunu olacak. Game of Thrones: Legends olarak adlandırılan oyun Android ve iOS için 25 Temmuz 2024'te çıkacak. 

Game of Thrones: Legends Detayları!

Oyunda kendi evlerinizi inşa edebileceksiniz aynı zamanda dizinin evreninde geçen şampiyonları toplayabileceksiniz. Rakiplerinizi yenmek için, 3’lü eşleştirme tarzı bulmaca savaşlarında rakiplerinizle savaşacaksınız ve Westeros dünyasında geçen hikayede ilerleyeceksiniz.

Oyunun temel özellikleri dizi ile uyumlu olacak şekilde dizayn oldu. Karakterlerimizle dizilerdeki ikonik silahları takacak, unutulmaz sahneleri yeniden canlandırabileceksiniz. Sınırlı süreli savaşlar ile puanınızı arttırabilirsiniz. Diğer oyuncu ittifaklarına karşı rekabet edip ittifaklarını bozabileceksiniz.

Şuanda oyuna ön kayıt yapanlar için özel ödüller veriliyor. Ayrıca oyun açıldıktan sonraki bir hafta içerisinde ilk bölümü tamamlarsanız Robert Baratheon’u içeren içeren özel bir paket kazanacaksınız.

Strateji temalı bulmaca oyunu, Game of Thrones dünyasını mobile getirmeyi hazırlıyor. Temmuz ayında piyasaya çıkınca hem izleyicileri hem de oyuncuları sevindirecek gibi duruyor. Şimdiden ön kayıt olabilirsiniz.

Daha fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: