GTA 6 PC’ye daha geç sunulabilir!

Oyun

GTA 6 PC’ye çıkış tarihinden daha geç sunulabilir. Take-Two CEO’sunun verdiği garip cevaplar bir çok oyuncunun kafasını karıştırdı.

Gta serisi bir çok oyun severin bayılarak oynadığı hatta bütün dünyanın severek oynadığı bir yapım. Daha önce hiç oyun oynamamış insanlar bile illa ki bir Gta oyunu ile karşılaşmıştır. Rockstar Games‘in şüphesiz en başarılı yapımı olan bu oyun serisinin yeni oyunu ise yakın bir tarihte çıkacak.

Gta 6 pc'ye daha geç mi çıkacak

Neden daha geç?

Buna Şirketin Gta 5 de uyguladığı stratejiyi örnek vermek mümkün. Oyun piyasasına 2013 senesinde çıkış yapan bu oyunun PC sürümü Nisan 2015 tarihinde yayınlandı. Piyasaya çıktıktan 2 sene sonra PC sürümünün gelmesine rağmen oyun, Steam üzerinde en çok oynananlardan bir tanesi. Bu sebepten dolayı oyunun daha geç yayınlanma ihtimali var.

Take-Two başkanının daha önce yaptığı bir açıklamada, oyunun 2025 sonbaharında çıkacağını söylemişti. Bizim de konuyla ilgili bir yazımız mevcut GTA 6 için resmi çıkış tarihi kesinleşti!

Take-Two Ceo’su Strauss Zelnick’in yaptığı açıklama ise şu yönde. “Rockstar’ın platformlara yönelik daha önce de gördüğümüz bir yaklaşımı var ve zamanı geldiğinde daha fazla duyuru yapacaklar”. Bu açıklama ile anlaşılıyor ki aslında her şey Rockstar Games’in elinde.

Dilerseniz, Windows için işlemci sıcaklığını kontrol altına almanın en iyi yolları! Adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: