Life is Strange: Double Exposure Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Oyun

Life is Strange: Double Exposure oynanış fragmanı yayınlandı! Oyunun fragmanı oyuncuları heyecanlandırmaya yetti bile!

Life is Strange: Double Exposure, Deck Nine Games tarafından geliştiriliyor. Oyun, oyuncuları heyecanlandıracak doğaüstü bir cinayet gizemi oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun, 29 Ekim 2024’te çıkış yapacak. Xbox Series X/S, PS5, PC ve şaşırtıcı şekilde Nintendo Switch için çıkış yapacak. Oyunun ilk oynanış fragmanı yayınlandı.

Life is Strange: Double Exposure, Deck Nine Games tarafından geliştiriliyor. Oyun, oyuncuları heyecanlandıracak doğaüstü bir cinayet gizemi oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun 29 Ekim 2024'te çıkış yapacak. Xbox Series X/S, PS5, PC ve şaşırtıcı şekilde Nintendo Switch için çıkış yapacak. Oyunun ilk fragmanı yayınlandı.

Oyun Hakkında Detaylar

Life is Strange: Double Exposure, Caledon Üniversitesinde fotoğrafçı olarak çalışan Max’in, arkadaşını karlar içinde ölü bulmasıyla başlar. Cinayeti çözmek ve arkadaşının hayatını kurtarmak için uzun zamandır kullanmadığı zamanı geri sarma gücünü tekrar kullanmaya çalışır. Fakat işler beklenildiği gibi gitmez ve Max, ölen arkadaşının hala hayatta olduğu bir paralel evrene geçiş yapar. Katilin her iki evren de tekrar saldıracağını fark eden Max, iki evrende geçiş yapar. Cinayeti önlemeye ve çözmeye çalışır.

Oyun, Standart, Deluxe ve Ultimate olmak üzere üç farklı sürümle satışa sunulacak. Ultimate sürümünü sipariş eden oyuncular oyunu iki hafta önceden oynayabilecek.

Max’in bu yeni macerasında oyuncular, iki paralel zaman çizgisinde ilerleyerek cinayeti çözmeye çalışacak. Chloe’nin olmayışı hayranları üzse de oyunun hikayesi çok güzel duruyor. Oyunun beklentileri karşılayabileceği merak konusu.

Daha Fazla Oyun 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: