Microsoft Flight Simulator 2024 çıkış yapıyor!

Oyun

En sevilen uçuş simülasyonu oyunun yenisi çıkıyor. Flight Simulator 2024, çok yakında geliyor! Hazırsanız detaylara geçelim.

Xbox Showcase 2024’te bir çok oyun duyuruldu. Bunlardan bir tanesi de Microsoft Flight Simulator 2024. Herkesi heyecanlandıran oyunda neler olmuş? Hep birlikte öğrenelim.

Microsoft Flight Simulator 2024 bomba gibi geliyor

19 Kasım 2024 tarihinde çıkış yapacak oyun, gerçekten harika duruyor. Yeni sistemleriyle, yeni grafikleriyle ve yeni uçaklarıyla çok kapsamlı bir şekilde geliyor. Daha gerçekçi mekanikler olacağı söylentileri zaten dolaşıyordu. İlk olarak 2020 yılında çıkış yapmasına rağmen, çok sevildi ve çok beğeni topladı. Aradan geçen 4 yıldan sonra, oyun devrim niteliğinde çıkış yapacak gibi duruyor.

Çünkü, yeni gelen görevler: Ticari Uçuşlar, Hava Ambulansları ve Hava Reklamcılığı gibi şeyler olacak. Bununla birlikte ekstra olarak Hava Tarımcılığı ve Arama Kurtarma gibi ekiplere de dahil olabileceğiz. Ayrıca hava yarışı ve paraşütle atlama gibi eğlenceli aktiviteler de olacak. Oyun ile ilgili detayları incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: