En iyi 5 Nintendo Switch oyunu

Oyun

Nintendo Switch sahiplerinin kesinlikle oynaması gereken 5 oyunu sizler için derledik!

El konsolu severlerin vazgeçilmezi olan Nintendo Switch, kendine özel oyunları ile ön plana çıkan bir konsoldur. Çıktığı günden bu yana el konsolu piyasasının yönünü değiştiren bu konsol da, oynamanızı önerdiğimiz 5 oyunu derledik.

en iyi 5 nintendo switch oyunu

Hazırsanız listemize başlayalım!

1. Super Smash Bros. Ultimate

Listemizin ilk sırasında BANDAI NAMCO tarafından geliştirilen Super Smash Bros. Ultimate yer alıyor. Bu oyun, Super Smash Bros, serisinin en yeni oyunu. Gerek eski, gerek yeni Nintendo karakterlerini barındıran bu yapımın, küçük bir hikayesi olsa da asıl odak noktası çok oyunculu tarafı. Kendine özgü hızlı dövüş sistemi ve karakter çeşitliliği ile bize keyifli saatler geçirdi.

MSBil Editör Puanı: 10/9

Super Smash Bros. : Nintendo

2. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda serisinin en yeni oyunu olan Tears of the Kingdom, serinin bir önceki oyunu The Breath of the Wild’ın devamı niteliğindedir. Oyunun ana konusu  güçsüz düşmüş Link’in, Zelda’yı ve Hyrule krallığını kurtarma çabasını anlatıyor. Oyundaki eklenen pek çok yeni mekanikten en etkileyicisi Ultrahand mekaniğidir. Bu özellik ile istediğiniz bir nesneyi hareket ettirip başka bir nesne ile bağlamanızı sağlıyor. Açık dünyası ve Hikayesi ile bizi etkileyen bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

MSBil Editör Puanı: 10/9

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom : Nintendo

3. Super Mario Maker 2

Köklü bir seri olan Super Mario’nun en sevilen oyunlarından, her yaştan kitleye hitap edebilecek Super Mario Maker 2, Ufkunuzu açacak ve hayal gücünüzü zorlayacak bir deneyim sunuyor. İster kendi tasarlayacağınız bölümleri veya başka oyuncuların tasarladığı bölümleri oynama imkanı sunuyor.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Super Mario Maker 2: Nintendo

4. Splatoon 3

Bir PvP Shooter olan Splatoon 3, Shooter türüne yeni bir soluk getiren bir oyun. İki takımın birbiriyle kapışıp en çok alanı boyaması ana amaç olan oyunda, daha önce hiçbir oyunda görmediğimiz mekanikler bulunduran yenilikçi bir bakış açısına sahip. Arkadaşlarınızla veya tek başınıza çok eğlenceli bir zaman geçirebileceğiniz bir oyun.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Splatoon 3: Nintendo

5. Animal Crossing: New Horizons

Listemizdeki son oyun Animal Crossing: New Horizons, rahatlatıcı temasıyla ve tatlı karakterleriyle, çok keyifli küçük bir kasaba kurma oyunu. Arkadaşlarınızla hayatın stresinden kaçabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz, yavaş akışlı keyifli bir oyun.

MSBil Editör Puanı: 10/7

Animal Crossing: New Horizons: Nintendo

Etiketler: Nintendo Switch, oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: