PlayStation Plus Kasım 2023 oyunları belli oldu!

Oyun

Kasım 2023 PlayStation Plus oyunları: Mafia II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers, Aliens Fireteam Elite

Play Station Kasım 2023’ün ücretsiz oyunlarını açıkladı.  Kasım ayının oyunları Mafia II: Definitive Edition, Dragon Ball: The Breakers ve Aliens Fireteam Elite, 7 Kasım Salı gününden 4 Aralık Pazartesi gününe kadar PlayStation Plus üyelerine sunulacak.

PlayStation Plus

Mafia II: Definitive Edition | PS4

Mafia II: Definitive Edition, İkinci Dünya Savaşı sonrası, New York’tan esinlenilmiş Empire Bay şehrinde geçiyor ve başkahraman Vito Scaletta babasının borçlarını temizlemeye çalışırken mafyaya bulaşıyor. Tam sürüm, sonraki tüm DLC içeriklerine ek olarak temel oyunun HD remaster’ını içeriyor.

Dragon Ball: The Breakers | PS4

Dragon Ball: The Breakers, geliştirici Dimps’in asimetrik 2022 hayatta kalma aksiyon oyunu. Yedi oyuncudan oluşan bir ekipten dövüş sanatlarıyla dolu evrendeki sıradan vatandaşları kontrol etmelerini ve Frieza ve Cell gibi klasik DBZ kötülerine karşı çıkmalarını istiyor. Oyunda Raider olarak bilinen kötüler, kendilerinin daha güçlü versiyonlarına dönüşmek için düşman ekibi avlama görevine sahipken, siviller çok sayıda beceri ve strateji kullanarak Raider’dan kaçmaya veya üstesinden gelmeye çalışıyor.

Aliens Fireteam Elite | PS4, PS5

Aliens Fireteam Elite, Kasım ayının PlayStation Plus aylık serisini tamamlıyor ve oyunculara bir Koloni Denizcisinin ayakkabılarına adım atma ve uzak bir yardım çağrısına cevap vermek ve bir xenomorph tehdidiyle yüzleşmek için iki yoldaşla (veya botlarla) takım kurma şansı sunuyor.

Daha fazla Oyun

Etiketler: aliens, bedava oyun, dragon ball, mafia 2, playstation oyun, ps plus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: