PlayStation Plus Şubat 2023 oyunları belli oldu!

Oyun

Şubat 2023 PlayStation Plus oyunları: Mafia: The Definitive Edition, Destiny 2: Beyond Light, Evil Dead: The Game, OlliOlli World

PlayStation resmi blog sayfasında Şubat 2023’ün ücretsiz oyunlarını duyurdu. Oyunlar, 7 Şubat 6 Mart tarihleri arasında tüm PlayStation Plus Essential, Extra ve Premium üyeleri için kütüphanelere eklenebilir durumda olacak. Şubat 2023 ücretsiz oyunlarının toplam değeri 1.000 TL!

PlayStation Plus Şubat 2023 oyunları

Evil Dead: The Game, hem PvE hem de PvP oyunu sunan 4’e 1 bir nişancı oyunu. Oyuncular, yapay zekayı çevrimiçi olarak diğer oyuncularla üstlenebilir veya bot takım arkadaşlarıyla oynayabilir. Oyun, PS5 ve PS4 sürümleri ile geliyor.

OlliOlli World Roll7’nin kaykay serisindeki üçüncü oyunu, Şubat 2022’de piyasaya sürüldüğünde oldukça ses getirmişti. OlliOlli World PS5 ve PS4 sürümleri ile geliyor.

Destiny 2: Beyond Light – DLC, Destiny 2 hayranları için oyunu genişletmek için egzotik silahlar ve yeni görevler sunuyor. Ancak ne yazık ki Destiny 2 oyununa sahip olmayanlar bu eklemenin keyfini çıkaramayacak.

Mafia: Definitive Edition, çok sevilen 2002 açık dünya suç oyununun 2020 versiyonu. (PlayStation 4 için) O zamanlar AAA video oyunlarında büyük ölçüde yeni bir türdü. Oyun, oyuncuları Lost Heaven adlı 1930’ların mafya dolu, kurgusal bir şehrine götürüyor ve tesadüfi bir mafya askerinin yükselişini ve büyük bir suç ailesinin düşüşünü araştırıyor.

  • Evil Dead The Game  – PS5, PS4
  • OlliOlli World  – PS5, PS4
  • Destiny 2 Beyond Light DLC – PS4, PS5
  • Mafia Definitive Edition – PS4

Daha fazla Oyun

Etiketler: Essential, Extra, PlayStation, playstation aylık oyun, PlayStation Plus, PlayStation Plus Şubat 2023, Premium, ps4 oyun, ps5 oyun, ps5 ücretsiz oyun, ücretsiz konsol oyunu

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: