PlayStation Plus Temmuz 2024 oyunları belli oldu!

Oyun

PlayStation Plus Temmuz oyunları belli oldu. İçerisinde, Borderlands 3, NHL 24 ve Among Us’da var!

PlayStation Plus Temmuz oyunları için tarih belli! 2 Temmuz’da yeni oyunlara sahip olabileceksiniz.

PlayStation Plus Temmuz oyunları!

Önümüzdeki günlerde, Borderlands 3, NHL 24 ve Among US’a sahip olabileceksiniz. Bu üç oyun, farklı işleyiş tarzına ve içeriklere sahip. Ayrıca döneminin en iyi ve en popüler oyunları. Silah ve aksiyon bazlı bir oyun seviyorsanız, Borderlands 3 tam size göre. İlginç grafikleri ve, oynanış tarzı ile çok hoşunuza gidecek. Biraz da spor oyunu oynamak istiyorsanız ve futbol oyunlarından sıkıldıysanız NHL 24’ü mutlaka deneyin! Buz hokeyi oldukça hoşunuza gidebilir. Ve son olarak Among Us. 10 Kişiye kadar oynayabildiğiniz bu oyunda arkadaşlarınız ile beraber, basitçe katil kim oynuyorsunuz. Bir uzay gemisinde geçen oyunda, bir veya iki katil oluyor. Katillerin dışında da gemideki siviller, bir kaç farklı görevleri yapmaya çalışıyor. Şimdi ise oyunları çok daha detaylıca açıklayalım.

Borderlands 3


Bu oyun, Gearbox Software tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan bir oyun. Loot-Shooter türüne sahiplik yapan oyun, FPS ve RPG ile harmanlanmış bir şekilde karşımıza çıkıyor. Pandora adlı bir gezegende geçen oyun, Tyreen ve Troy isimli iki karakterin izinde süren bir hikayeye sahip. Sizde bu hikayeye, Vault Hunter adı verilen dört farklı karakterden herhangi birisini seçerek katılabilirsiniz.

NHL 24


EA Tarafından geliştirilen bu oyun, en basit haliyle buz hokeyi oyunu. Oyuna 2024 serisi ile birlikte, Sustained Pressure adlı bir sistem geliyor.  Bununla birlikte, takım arkadaşlarınızla rakibe oldukça sert basıklar uygulayabilmenize olanak sağlıyor. Görsel grafiklerinin üst düzeyde olması ile birlikte, kendinizi gerçek bir buz hokeyi pistinde gibi hissedeceksiniz.

Among Us


Innersloth tarafından geliştirilen bu oyun, arkadaşlarınızla fazlasıyla eğlenebileceğiniz bir oyun. Çünkü, yukarıda bahsettiğimiz gibi bir basit bir katil kim veya vampir köylü oyunu. Bununla birlikte bu oyunda, seçilen iki adet katil mevcut, bu katiller gemideki diğer sivillerin görevlerini tamamlamadan onları öldürmeye çalışıyor. Ancak, siviller gemideki görevlerini başarılı bir şekilde bitirirse, oyunu siviller kazanıyor. Ayrıca bu oyunda, bulunan cesetleri takım arkadaşlarınıza bildirerek bir “toplantı” gerçekleştiriyorsunuz. Bu toplantı sonucunda da, gemiden atılacak kişiyi seçebiliyorsunuz. Bu aşamada dikkatli olmalısınız, çünkü bir sivili de yollayabilirsiniz.

Kaynak: https://blog.playstation.com/2024/06/26/playstation-plus-monthly-games-for-july-borderlands-3-nhl-24-among-us/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: