PlayStation Plus abonelerine ücretsiz yeni oyunlar veriyor!

Oyun

PlayStation Plus abonelerine, Deluxe ve Extra aboneleri için toplam 7.340TL’lik oyunu ücretsiz yapıyor! Peki, hangi oyunlar ücretsiz verilecek?

playstation plus ücretsiz oyun

PlayStation Plus Nedir?

PlayStation Plus Deluxe, Extra ve Essential olarak üçe ayrılıyor. Bu abonelik sisteminde ise bizlere bedava oyunlar sunuluyor. Bununla beraber online oyun oynama desteği, bulut depolama alanı ve özel indirimler elde etmiş oluyorsunuz.

PlayStation Plus ücretsiz olarak abonelerine vereceği oyunlar;

NBA 2K24 Kobe Bryant Edition

Listemizin ilk başına NBA2K24 geliyor. Basketbol oyunu severlerinin kesinlikle oynaması gereken, NBA oyunu serisinin en yeni oyunu olan 2K24, ücretsiz olarak PlayStation Plus’da boy gösterecek!

Marvel’s Midnight Suns

İkinci sırada ise Firaxis Games tarafından geliştirilip 2K Games tarafıdan yayınlanan Marvel’s Midnight Suns oyunu geliyor. Bu oyun, taktiksel bir rol yapma oyunudur. Oyunun aslı Marvel Midnight Suns çizgi romanına dayanıyor ve karakterlerini tamamen çizgi romandan alıyor. Marvel ve taktiksel oyun oynamayı sevenlerin bir göz atmasını öneririz.

Resident Evil 3 Remake

Köklü bir korku oyunu olan serinin üçüncü oyunu olan Resident Evil 3, tarih ve çıkış olarak eski olması sonucunda, Remake olarak tekrardan çıkış yaptı ve tamamen yeniden yapılarak günümüz grafiklerine getirildi. Korku oyunu oynamayı sevenlerin kesinlikle bu oyunu oynaması gerek. Oyunun ilerleyiş yapısını anlamak için geri kalan Resident Evil oyunlarını da oynamanızı öneririz.

LEGO DC Super Villains

Hayatınızda şu ana kadar LEGO oyunu oynamadıysanız kesinlikle lego oyunlarına bir göz atmanızı öneririz. Yalnız bu oyunda ise genel olarak alışılmışın dışında DC evreninin kötü karakterlerini oynuyoruz. Kafa dağıtmak ve boş zamanınızı öldürmek için bu oyunu mutlaka oynamanızı öneririz.

Mystic Pillars: Remastered

Hint mitolojisine dayanan bu oyun, sizi bir keşife çkartıyor. Bu keşif esnasında da türlü türlü bulmacalar çözerek bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Daha önce bulmaca temalı oyunlar oynamadıysanız, bir denemenizi tavsiye ederiz.

Blood Bowl 3

Bu oyun ise listedeki en kaotik oyunlardan birisi. Elf, Ork, Cüce, Skaven ve insan gibi farklı türlerden oluşan takımların sahaya çıkıp Amerikan Futbolu ile savaşın birleştirilmesi sonucunda oluşan bir strateji oyunudur. Oldukça ilginç görünen bu oyunu denemenizi öneririz.

Super Neptunia RPG

Anime karakteriyle süslenmiş 2D strateji oyunu olan, Super Neptunia bir grup oluşturarak sıra tabanlı dövüş sistemine sahip olan bu oyun bizlere halbuki çok basit bir oyun gibi görünse bile, güzel süslenmiş grafikleriyle keyifli bir oynanış sunuyor.

Dragon Ball Z: Kakarot

Ve listemizin sonuna geldik, Dragon Ball Z: Kakarot oyunu ise, manga ve anime hayranlarının kesinlikle oynaması gereken bir aksiyon oyunudur. Etkileyici karakterleri ve hikayesiyle beraber bizlere güzel bir oynayış sunuyor. Dövüş mekaniği ve ara sahneleri ile bizleri büyülemeyi başardı.

Etiketler: PlayStation, PlayStation Plus, PlayStation Plus bedava oyun, PlayStation Plus ücretsiz oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: