Star Wars Outlaws 10 Dakikalık Oynanış Fragmanı Paylaşıldı!

Oyun

En sevilen serilerden biri olan Star Wars’un açık dünya oyunu için 10 dakikalık oynanış videosu paylaşıldı!

Star Wars Outlaws, Ubisoft’un geliştirdiği bir açık dünya oyunudur. Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun 10 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. Massive Entertainment tarafından geliştirilen oyun bizlere neler vadediyor?

Star Wars Outlaws, Ubisoft'un geliştirdiği bir açık dünya oyunudur. Ubisoft Forward etkinliğinde oyunun 10 dakikalık bir oynanış videosu paylaşıldı. Massive Entertainment tarafından geliştirilen oyun bizlere neler vadediyor?

Star Wars Outlaws Oynanış Fragmanı

Ubisoft Forward’ta gösterilen oyun, ana karakter olarak Kay Vess ve arkadaşı Nix’i konu alacak. Oyun galakside kendi yoluna kendi şekil vermek isteyen oyuncular için olacak. Çöl gezegeni Tatooine’de bir silahşörü bulmaya çalışan karakterimizi konu alacak.

Fragmandan gördüğümüz kadar; Çetenize yeni üyeler ekleme, Hutt adlı düşmanlarla başa çıkma, farklı gezegenlerde sürat motorlarına binme gibi aktiviteler yer alıyor. Hem sinematik hem de oynanışıyla beraber evrendeki ikonik gruplar öne çıkıyor. Oyuncular oyunda ikonikleşmiş Star Wars mekanlarında olacak. Bunlar; Canto, Bight, Kijimi, Tatooine, Akiva ve Toshara gibi mekanlar. Yer altı çetelerini de olacağı oyun bizlere evreninin arka planını anlatacak. Oynanış videosunda, oyunun sistemi ve yeraltı görevlerini gördük. Oyunda yeraltı dünyasının önemli isimleriyle beraber çalışıp, yeraltında popülaritenizi arttırabileceksiniz.

Massive Entertainment tarafından geliştirilen oyun 30 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için 1.749 TL fiyatı ile satışa çıkacak.

Daha Fazla Oyun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: