Steam bahar indiriminde 1$ altına alınabilecek oyunlar

Oyun

Steam tarafından düzenlenen yıllık bahar indiriminde seveceğinizi düşündüğümüz 1 dolar altındaki en iyi 5 oyunu sizler için seçtik. İsterseniz başlayalım.

steam en ucuz oyunlar

Steam’in dolara geçmesi ile artık çoğumuz için Steam’den oyun almak epey zorlaşmıştı, ama bizler sizin için steam bahar indirimindeki 1 dolar altındaki en iyi oyunları derledik.

The Orange Box ($0.52)

The Orange Box koleksiyonu Valve tarafından geliştirilen 3 oyunun bulunduğu bir koleksiyondur. İçerisinde Half-Life 2, Portal 2 ve sonradan bedava olan TF2’yi barındırıyor. Tek başına Half-Life 2 ile aynı fiyatta olan bu paketi almanızı öneririz.

MSBil Editör Puanı: 10/10

The Orange Box: Steam

Manual Samuel – Anniversary Edition ($0.57)

Manual Samuel alışıldığınız macera oyunlarına hiç görülmemiş bir yenilik getiriyor. Ana karakterimiz Samuel, bir araba kazasından sonra ölüyor ve ölümün kendisi ile bir anlaşma yapıp dünyaya geri dönmeye çalışıyor. Yaptığı anlaşma dolayısıyla bir gününü manuel olarak yaşamak zorunda kalıyor. Oyunun kontrolleri çok kapsamlı ana karakterimiz Samuel’in nefes alıp vermesini bile siz kontrol ediyorsunuz.

MSBil Editör Puanı: 10/8

Manuel Samuel – Anniversary Edition: Steam

Left 4 Dead 2 ($0.57)

Left 4 Dead 2 ya da kısaca L4D2 sizi bir zombi istilasının ortasına bırakıyor. Karakterlerimiz Coach, Ellis, Nick, ve Rochelle ile ana amacınızın zombilerden uzak güvenli bir bölgeye kaçmak olduğu oyunda mücadele dolu bir yola koyuluyorsunuz. Co-op hikaye modu ve diğer multiplayer modlarıyla keyifli bir oynanış sunuyor. Bu oyununu oynarken arkadaşlarınızla veya tek başınıza çok keyifli saatler geçireceğinize eminiz.

MSBil Editör Puanı: 10/9

Left 4 Dead 2: Steam

Mount & Blade: With Fire and Sword ($0.99)

Bu oyun Mount and Blade oyununun bağımsız bir eklentisi olarak çıkmıştır. Açık uçlu sandbox dünyasında kimler ile ittifak kuracağını, kimlere karşı savaşacağını, hangi bölgeleri ele geçireceğine sen karar veriyorsun. Silah çeşitliliğini de bol tutan bu oyun, istediğiniz orta çağ silahlarını kullanmanıza da olanak sağlıyor. Mount and Blade keyifli sandbox oynanışa sahip olsa da ancak, grafikleri çok iyi olmayan bir oyun. Makul fiyatı ile almanızı öneririz.

MSBil Editör Puanı: 10/8

Mount & Blade: With Fire and Sword: Steam

The Coma: Recut ($0.79)

Bu oyunda ise Koreli bir lise öğrencisi olan Youngho olarak oynuyoruz. Final sınavında uyuya kalan Youngho uyandığında hâlâ okulundadır, ancak bir şeyler farklıdır ve burada yalnız değildir. Psikopat bir katil tarafından takip edilirken kaçmanız gerekiyor. Ancak bir yandan olayları anlamak için yollar bulmanız gerekiyor. Korku ve gerilim türünde oyunları seviyorsanız bu fiyattayken kaçırılmayacak bir oyun.

MSBil Editör Puanı: 10/9

The Coma: Recut: Steam

Etiketler: steam, Steam en ucuz oyunlar, Steam ucuz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: