Next Fest Başladı!

Oyun

Steam’in en büyük etkinliklerinden biri olan Next Fest başladı! Aralarında kesinlikle kaçırmamanız gereken oyunlar var.

Steam Next Fest 2024 başladı! Önümüzdeki 1 hafta boyunca 100’lerce oyunun demosu oynanabilir oldu. Çıkacak oyunların demosunu 1 hafta boyunca deneyip uygun fırsatlarla ön sipariş verebilirsiniz.

Steam Next Fest 2024 başladı! Önümüzdeki 1 hafta boyunca 100'lerce oyunun demosu oynanabilir oldu. Çıkacak oyunların demosunu 1 hafta boyunca deneyip uygun fırsatlarla ön sipariş verebilirsiniz.

Steam Next Fest Nedir?

Steam Next Fest, 1 hafta boyunca 300’den fazla yeni çıkacak oyunun demosunu ücretsiz oynayıp, satın alabildiğiniz, her yıl Valve tarafından yapılan bir etkinliktir. Bu sayede Steam’e gelecek, yeni bağımsız oyunları tanıtma fırsatı sağlıyor. Bu yıl ki etkinlik 10-17 Haziran tarihleri arasında arasında oluyor.

Etkinliğin sayfasında istediğiniz tüm demolara erişebilirsiniz. Oyuncular, yapımları etiketlere ve türlere göre filtreleyebiliyor veya topluluk içerisindeki en iyi seçimleri görebiliyor. Ayrıca canlı yayınlarla ve soru-cevap oturumlarıyla merak ettiğiniz oyunları takip edebilirsiniz.

Steam Next Fest 2024 başladı! Önümüzdeki 1 hafta boyunca 100'lerce oyunun demosu oynanabilir oldu. Çıkacak oyunların demosunu 1 hafta boyunca deneyip uygun fırsatlarla ön sipariş verebilirsiniz.

Etkinlikte ilk günden popülerlik kazanan oyunlar ise;

  • Aksiyon Oyunu: Tactical Breach Wizard
  • Retro Esintili Nişancı Oyunu: Level Zero: Extraction
  • RPG Oyunu: I Am Your Beast

ve Once Human, Flintlock: The Siege of Dawn gibi oyunlar da en çok tercih edilenler arasında.

Bu yapımların hepsinin demo olduğunu ve hata bulundurabileceğini ihmal etmemek gerekiyor. Bundan dolayı oynadığınız oyunlardan sonra, gördüğünüz hataları yapımcılara geri bildirmeyi ihmal etmeyin.

Etkinlik 17 Haziran’da sonlanacak. Etkinlik gerçekleşecek yaz indirimi öncesi büyük çoşku yaratmış halde.

Daha fazla Oyun.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: