Wrapped 2022 Spotify özeti yayında!

Uzun zamandır herkesin beklediği Spotify “Wrapped” 2022 özeti yayında!

spotify wrapped

Wrapped nedir?

Spotify Wrapped 2022 için beklenen duyuru geldi ve 2022 özeti yayınlandı. 2022 Özeti, Spotify Wrapped kullanıcılarıyla buluşuyor. Spotify, son 1 yılda birçok kullanıcının dinlediği müzikleri mixleyerek listeler oluşturuyor, bu ekranda “2022’nin En Çok Dinlenen Şarkıları”, “Kaçırdığınız En İyi Şarkılar”, “2022 Yılın Sanatçısı”, “En Çok Dinlenen Şarkılar”ı gösteriyor. 2022 Yılı Şarkıları”, “2022 Yılın Kadın Sanatçısı”, “2022 Yılın Erkek Sanatçısı” ve daha fazlası. İşte, Spotify özeti hakkında detaylar.

Wrapped’a nasıl girerim?

Spotify’ın resmi sayfası, “2022 Wrapped burada, Ancak yalnızca Spotify mobil uygulamasında kullanılabilir.” mesajıyla karşılıyor. 2022 Özeti sadece mobil uygulama üzerinden görülebiliyor.

Eğer telefonunuzda Spotify uygulamanız güncel değilse, Wrapped özetinizi görebilmek için uygulamanızı güncellemeniz gerekiyor. Uygulama’nın anasayfasında 2022 yılına bakış başlıklı bölüm üzerinden, Spotify 2022 özetinizi inceleyebilir, dilerseniz sosyal medya hesaplarınızda özetinizi paylaşabilirsiniz.

Wrapped

Peki Wrapped’da ne var?

  • En solda bulunan altında çal yazan kısma dokunduğunuz zaman Instagram Story’lerini andıran bir alan açılıyor. Bu alan içerisinde En çok dinlediğiniz türler, toplam müzik dinleme süreniz, en çok dinlediğiniz şarkılar ve en çok dinlediğiniz sanatçılar yer alıyor.
  • Toplam müzik dinleme süreniz dakikasına kadar karşınıza çıkıyor.
  • Diğer bir seçenek ise 2022’de en çok dinlediğiniz şarkılardan oluşan bir çalma listesi. Dilerseniz bu çalma listesini kitaplığınıza ekleyebiliyorsunuz.
  • Son özetten önce bizi en çok dinlediğiniz sanatçıların teşekkürlerini ilettikleri videolar karşılıyor.
  • Ve son olarak 2022’de kaçırdığınız hit’ler.

Daha Fazla Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: