Gemini yapay zekasına Youtube Music uzantısı eklenebilir!

Yapay Zeka

Gemini yapay zekasına ilerleyen zamanlarda Youtube Music uzantısı ve bir kaç kullanışlı “Kısayol” daha eklenebilir.

Gemini youtube music kısayolu

Google ve Gemini AI, Youtube Müzik entegrasyonu için çalışmalara başladı.

Google, piyasada ki diğer yapay zeka araçları ile rekabet etmek amacıyla Gemini’ye fazlasıyla yatırım yapıyor. Yapay zekalar arasındaki bu yarışta önemli olan şeylerden biriside belirli başlı uygulama ve hizmetlerin yapay zekaya entegre edilmesidir. Bu sebepten dolayı Gemini uzantıları listesi ilerleyen zamanlarda fazlasıyla büyüyecek. Aynı zamanda Youtube Music’de bu uzantılar arasına dahil olacak gibi gözüküyor.

Gemini, uzantılar sayesinde Google uygulamaları ve hizmetlerindeki bilgilere erişebilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Örneğin Gemini’nin içinde bulunan Google haritalar uzantısı sayesinde konuma dayalı bilgiler alırsınız.

Youtube Music Uzantısı

Gemini’nin içinde bulunması beklenen Youtube Music Uzantısı sayesinde sevdiğiniz şarkıları, çalma listelerini ve müzisyenleri keşfetmeniz daha kolay olacak. Herhangi bir şarkıyı arayabilir, ruh halinize göre radyo çalabilir ve aynı zamanda yeni müzikler keşfedebilirsiniz. Gemini, Youtube Music hesabınızdaki belli başlı verilere erişerek size daha iyi sonuçlar sunmaya çalışacaktır.

Bu yeni uzantı ilerleyen zamanlarda Gemini’ye eklenecektir. Youtube Music’den sonuç almak için uzantıyı etkinleştirip Gemini’de istediğiniz aramayı yapmanız yeterli olacaktır. Eğer Youtube Music uygulaması kullandığınız cihazda bulunmuyorsa Youtube Music internet üzerinden açılacaktır.

Dilerseniz, En çok satan tablet markaları – 2024. Adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: