Grok daha da güçlenecek!

Yapay Zeka

Elon Musk’ın yapay zeka odaklı şirketi xAI’nin geliştirdiği üretken yapay zeka Grok kısa süre içerisinde büyük bir güncelleme alacak.

Elon Musk yaptığı açıklama ile önümüzdeki aylarda Grok için büyük ve köklü bir güncelleme yapılacağını duyurdu. Duyuruda başka bir bilgiye yer verilmedi. Ancak birçok kişi tarafından bu duyuru, Grok’un daha da geliştirileceği şeklinde yorumlandı.

grok daha da güçlenecek

Yapay zeka savaşları dolu dizgin sürüyor. Elon Musk’tan X’te yer alan yapay zeka sohbet botu için yeni bir açıklama geldi. Hali hazırda beta sürümü ile sadece web ve iOS’larda kullanabilen sohbet botu, ücretli X aboneleri tarafından aktif olarak kullanılıyor. Grok sohbet botu, daha önce haber ve içerik özetleri ile adını duyurmuştu. Grok kullanıcılara haber ve içeriklerin bir özetini sunarak, daha hızlı bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.

Şirket bu güncelleme ile Grok’u daha fazla alanda kullanmak istediğinin de altını çiziyor. OpenAI vb. şirketlerin bir hayli önde olduğu yapa zeka yarışında gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Daha fazla Yapay Zeka

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: