iPhone 17 Tasarımı Nasıl Olacak?

Apple

Apple, her yıl tasarımlarında ufak değişiklikler yapmış olsa da, yaptığı değişiklikler son derece kullanışlı oluyor. Daha önümüzde iPhone 16 olsa bile, sonraki jenerasyonun tasarımları şimdiden kesinleşti!

Apple, geçtiğimiz zamanda yaptığı tanıtımla bizlere yeni iPad Pro modellerini göstermişti. Yeni iPad, Apple’ın şimdiye kadarki en ince ürünüydü. Şirketin, bu yeni tasarım anlayışını tüm modellerine getirmesi bekleniyor. Bu neticede iPhone 17 serisi telefonlar en ince ve en hafif telefonlar olacak.

Apple, her yıl tasarımlarında ufak değişiklikler yapmış olsa da, yaptığı değişiklikler son derece kullanışlı oluyor. Daha önümüzde iPhone 16 olsa bile, sonraki jenerasyonun tasarımları şimdiden kesinleşti.

iPhone 17 Nasıl Olacak

Son raporlara göre Apple, tüm cihazlarını daha ince ve hafif hale getirmek istiyor. Şirket, 5.1 mm kalınlığa sahip iPad Pro modelini piyasaya sunmuştu. Bu da Apple’ın şimdiye kadarki en ince ürünüydü.

Bloomberg editörü Mark Gurman, iPad Pro’nun “yeni nesil Apple cihazların başlangıcı” olduğunu söylemişti. Gurman, Apple’ın 2025 yılında piyasaya süreceği iPhone 17’nin önemli tasarım değişikliklerine gideceğini söyledi.

Öbür taraftan Apple’ın analisti Jeff Pu ise 17 serisinin ön kamera ve Dynamic Island tasarımlarında yenilikler alacağını dile getirmişti. Ve bunların yanında artık Plus modeli yerine, Slim modellerinin piyasaya sürüleceğini iddia etti.

Yapılan bu tasarım değişiklikleri sadece iPhone özelinde değil, yeni MacBook Pro ve iPad Pro’yada gelecek.

Daha Fazla Apple

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: