watchOS 11 WWDC 2024 etkinliği ile birlikte duyuruldu!

Apple

watchOS 11 Apple’ın WWDC etkinliği ile birlikte çıktı

Bugün ki yapılan etkinlik ile watchOS 11 duyuruldu. Apple geçtiğimiz yıl Apple Watch’un en büyük güncellemelerinden biri olan watchOS 10’u duyurmuştu. Bu güncelleme de geçen yıl ki gibi büyük bir güncelleme olacaktır.

Apple ios18 ile birlikte watchOS 11'i duyurdu

Apple’ın watchOS 11’i önceki sürüm gibi fazla ve zengin özelliklere sahip değil. Ama yine de Apple Watch deneyiminiz üst seviyelere çıkacak. Bu güncellemenin odak noktaları özellikle Sağlık ve Spor.

watchOS 11 ile Antrenmanlarınızı bir üst seviyeye taşıyın

WWDC etkinliği ile gelen watchOS 11 sayesinde artık antrenmanlarınızda daha iyi sonuç elde edeceksiniz. Bu özellik sayesinde Apple artık efor derecenizi anlıyor ve size antrenman sonrası bunu ayarlamanıza olanak tanıyor. Yani artık gelecekte ki performansınızı ileri seviyeye taşımak için daha iyi seçimler yapabiliyorsunuz.

Vitals uygulaması

Vitals isimli yeni uygulama sayesinde saatiniz sağlığınız hakkında ki verilerinizi keşfetmenizi sağlayacak. Yapılan ölçümler normal dışı olduğunda uyarılıyorsunuz. Kısacası sağlığınız ile ilgili yerinde olmayan şeyleri görebileceksiniz. Ayrıca hamilelik takibi ve gebelik takibi gibi özellikleri de beraberinde getirecek.

Yeni Widget’lar

Bu özellik ile artık saatinizin ana ekranına otomatik olarak yeni widget’lar geliyor. Örnek verecek olursak hava durumunda yaşanacak bir değişiklik hemen size bildirilecek. Veya farklı bir ülkeye gittiğinizde otomatik olarak çeviri uygulamasının açılması gibi.

Dilerseniz, Xbox yeni bir el konsolu mu yapıyor? Adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: