Galaxy Ring için kesin çıkış tarihi belli oldu

Giyilebilir Teknoloji

Samsung’un akıllı yüzüğü Galaxy Ring için yeni bir detay ortaya çıktı.

Geçtiğimiz aylarda tanıtılan Samsung Galaxy Ring, bir çok kullanıcıyı heyecanlandırmış durumda. Kullanıcıların merakla beklediği akıllı yüzük için yeni bir detay ortaya çıktı. Bu zamana kadar Samsung yüzüğün çıkış tarihi ve kullanılabilirliği ile ilgili kesin bir bilgi paylaşmadı. Ancak Samsung’un açtığı bir dava, yüzüğün ne zaman piyasaya çıkacağı konusunda bir ipucu veriyor. Samsung resmi bir şekilde bilgi sızdırmış gibi gözüküyor.

Galaxy Ring için kesin çıkış tarihi belli oldu

Galaxy Ring’in Ağustos’da satışa çıkması planlanıyor

Samsung, Oura firmasına karşı açtığı davada Galaxy Ring‘in üretimi ve piyasaya çıkışı ile ilgili bir zaman çizelgesi sundu. Şirket, yapmış olduğu yasal başvurularda şu ibareleri kullandı. “Galaxy Ring Haziran 2024 ortasında seri üretime geçmek için hazır. Piyasaya çıkış tarihi ise Ağustos civarı”.

Bu zaman çizelgesi daha önceki sızıntılarla örtüşmüyor. Öyle ki Samsung daha önce yüzüğün üretimi ve satışı ile ilgili tarihlerden bahsetmedi. Daha önceki sızıntılar Galaxy Ring, Galaxy Z Fold 6 ve Z Flip 6 katlanabilir telefonların 10 Ağustosta Paris’te tanıtılacağı yönünde.

Samsung’un Oura’ya açtığı patent davasının konusu ise; fitness takibi yaparak kullanıcılara puan vermek ve yüzük içerisine pil koymak. Samsung bu özelliklerin Oura’nın tekelinde olamayacağını söylüyor. Bu dava ile Samsung cihazın çıkışı öncesi kendini korumaya almaya çalışıyor.

Kaynak: Android Authority

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: