Samsung Galaxy Watch FE duyuruldu!

Giyilebilir Teknoloji

Bütçe dostu, gelişmiş özelliklere sahip Samsung Galaxy Watch FE, şık bir tasarımla piyasaya çıkacak!

Samsung Galaxy Watch FE özellikleri ve çıkış tarihi

Samsung, Galaxy Watch FE için bugün yaptığı açıklamada, bu çok gelişmiş sensörler ile birlikte gelecek. Ayrıca kendisi sporcu dostu da olacak.

Samsung Galaxy Watch FE detaylı özellikleri

1.2 inç Super AMOLED ekran ile, 40mm boyutunda gelecek olan saatin, bantları da kolayca değişecek. Tek tıklamalı bant özelliğini de Samsung, bu saatte kullanıyor olacak. Çizilmelere karşı, ekstra bir koruma da sağlayacak. Bunu da Safir Kristal Cam sayesinde yapacak.

Sensör olarak şirketin, Galaxy Watch 6’da kullanıldığı gibi, BioActive sensörü kullanılacak. Bununla birlikte, herhangi bir spor ile uğraşan kullanıcıların fazlasıyla işine yarayacak.

Ayrıca bu saat, kullanıcıların kalp hızına göre uyarılar da yapacak. Gündelik halde veri toplayacak olan saat, kullanıcının kalp atışlarında veya herhangi bir değerinde ani artışlar veya düşüşler gözlemlediği zaman HR sistemi sayesinde uyarılar yapacak.

Uyku düzeni takibini de unutmayan saat, daha iyi bir uyku çekmeniz için sizlere yardımcı da olacak. Ekstra olarak, fiziksel faaliyetler için rehberlik bile edecek. Bununla beraber, kullanıcıların bu rehberliği dikkate alması sonucunda sakatlıklardan korunabilecek.

Samsung’un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı “Ekosistem” içerisinde de harika bir şekilde çalışıyor. “Telefonumu bul” uygulamasında, saatinizin konumunu görebileceksiniz. Ve kamera için, telefonunuzun kamerasının nereyi çektiğini saatiniz üzerinden takip edebileceksiniz. Hatta saat üzerinde, kamera ayarları da yapmanıza olanak sağlayacak.

Samsung cüzdanı destekleyen saat, temassız ödemeler bile yapacak. Bununla birlikte 4 farklı renk seçeneği mevcut, bunlar: siyah, gümüş, altın ve pembe. Tasarımı sayesinde, çok şık bir şekilde piyasa çıkacak bu saatin, renk seçeneklerinin fazla olması gerçekten çok hoş.

Samsung Galaxy Watch FE Donanım özellikleri

Samsung Galaxy Watch FE özellikleri ve çıkış tarihi

Cihaz içerisinde 247 mAh batarya ile birlikte bizlere sunuluyor. Exynos W920 Dual Core çip bulunan saatte bir de, 1.5GB Bellek ve 16GB depolama alanı mevcut.

Galaxy FE Çıkış tarihi ve fiyatı

Galaxy FE, 24 Haziranda, 200$ (6.500 TL) fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

LTE Versiyonunun çıkış tarihi kesin değil fakat, 250$ (8.160 TL) fiyat etiketiyle satışa çıkacak.

Daha fazla Giyilebilir Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: