Microsoft Teams Premium ‘u ücretsiz deneyin!

Microsoft Teams Premium ücretsiz deneme sürümü ile 40’tan fazla dilin anlık çevirisi ve toplantılar için uçtan uca şifreleme gibi özellikleri deneyebilirsiniz.

Microsoft Teams Premium 'u 30 gün ücretsiz deneyin!

Microsoft Teams Premium önizlemesi, kullanıcıların canlı çeviriler, özel toplantı markalama ve gelişmiş toplantı korumaları gibi yapay zeka destekli akıllı özellikleri test etmesi için kullanıma sunuldu.

Microsoft Teams Premium, platformdaki toplantıları “daha kişiselleştirilmiş, akıllı ve güvenli” hale getiren bir dizi yeni özellik sunan Microsoft Teams hizmeti için bir eklenti. Önizleme, Microsoft 365 Yönetim Merkezi aracılığıyla 30 günlük ücretsiz deneme sürümü olarak sunuluyor.

Tam 40 Dil!

microsoft teams premium anlık çeviriDenemek için mevcut özellikler arasında 40 dilin alt yazılara canlı çevirisi, özel toplantı şablonları ve gelişmiş web semineri deneyimleri (bin katılımcıya kadar kayıt, Soru-Cevap etkileşimi ve katılımcı raporlaması dahil) yer alıyor. Önizleme ayrıca filigran ve etiketler gibi hassas içeriği korumaya yönelik özellikler ve toplantılar için uçtan uca şifreleme içeriyor. Bu toplantı korumaları, kullanıcıların toplantıları kaydetmesini ve toplantı sohbetini kopyalamasını/yapıştırmasını kısıtlamak için de kullanılabilecek.

30 günlük ücretsiz deneme sona erdiğinde, kullanıcılar Teams Premium özelliklerine erişimi kaybedecek. Teams Premium’un genel kullanılabilirliğinin Şubat 2023’ün başlarında yapılması planlanıyor ve fiyatının aylık 10 dolar olması bekleniyor. (Yurtdışı fiyatı)

 

 

Daha fazla Microsoft Teams

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: