Google Stack nedir?

Mobil Uygulama

Google Stack, evrak işlerinizi düzenlemeyi basitleştiren kişisel bir belge yönetim aracıdır. Stack uygulaması, belgeleri tarayan ve dosyaları düzenleyen çeşitli özelliklere sahip. Başlamadan önce uygulama ile neler yapabileceğinizi görmek için bu temel unsurlara göz atalım.

Google Stack belgelerinizi tarayabilir

google stack nedir
Kaynak: Google

 

Stack’in belge tarayıcısı, fiziksel belgelerinizin yüksek kaliteli dijital kopyalarını oluşturur. Taranan belgelerin nasıl sıralanması gerektiğini ve hangi bilgi parçalarının önemli kabul edilmesi gerektiğini önerir. Stack, inceleyebilmeniz için bu önemli bilgileri vurgular. Bu özellik mükemmel olmasa da, doğruluk seviyesi etkileyici ve zamanla gelişecek.

Google Stack dijital belgelerinizi düzenler

Stack’in önceden ayarlanmış bazı organizasyon seçenekleri var, ancak uygulamayı özelleştirebilirsiniz. Stack yani “Yığınlar” adı verilen klasörler birincil kategorileri oluşturur ve belgeleri tararken otomatik organizasyon araçları olarak kullanılır. Ayrıca taranan belgelerinizi OCR kullanarak ayrıştırmasına da izin verebilirsiniz. Google, resimlerinizi metne dönüştürmek için etkileyici yapay zeka araçlarını kullanıyor ve bu, ilgili anahtar kelimeleri ve bilgileri kullanarak önceden sıralanmış belgeleri ararken öne çıkıyor. Uygulamada Stack’i Google Drive ile senkronize etmenizi sağlayan çok önemli de bir özellik var. Bu, belge depolama alanınızı bulutla birleştirmek demek.

google stack nedir
Kaynak: Google

 

Kolay Kullanım

Stack’in kullanımı oldukça basit ve etkili. Uygulama gereksiz özelliklerle dolu değil. Kullanıcı arayüzü şık ve kullanırken kendinizi rahat hissetmeniz uzun sürmüyor.

google stack nedir
Kaynak: Google

 

Daha fazla Mobil Uygulama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: