NBA All-World nedir?

Mobil Uygulama

NBA All-World, Niantic’in 2016’da Pokémon Go’yu büyük bir hit yapan büyüyü yeniden canlandırmaya yönelik son girişimi. Önceki Niantic oyunlarında olduğu gibi, dünyayı dolaşıp eşya toplayacaksınız. Bu sefer Pokemon savaşları yerine bir basketbol teması var, bu da dört mini oyundan birinde çeşitli atletlere karşı 1’e 1 oynayacağınız anlamına geliyor. NBA All-World’ü Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunda artırılmış gerçeklik desteği bulunmuyor. Bu nedenle bir oyuna girdiğinizde sanal bir basketbol sahasına gidiyorsunuz, ancak her şey konum tabanlı. Bu özelliği ile hala eski Niantic oyunlarına çok benzediğini söyleyebiliriz. Ayırca oyunda henüz PvP öğeleri yok.

NBA All-World oynarken paraya veya giysiye ihtiyacınız olursa, bankanıza ve mağazanıza gidebiliyorsunuz. NBA sporcularını yenip onları takımınıza alabiliyor ve aynı oyuncuyu tekrar tekrar yenerek ekstra para ve deneyim kazanabiliyorsunuz.

Genel olarak, NBA All-World, bir Niantic oyunundan beklediğimiz notların çoğuna ulaşan gösterişli bir oyun. Ancak geçen yıl dört oyunun iptal edilmesinden, sırasıyla 2021 ve 2022’de Catan: World Explorers ve Harry Potter: Wizards Unite’ın kapatılmasından ve Minecraft Earth ve The Witcher: Monster Slayer gibi diğer harika AR oyunlarının başarısızlığından sonra, NBA All-World’ün de hayatı kısa olabilir. Bu nedenle, oyun ilginizi çekiyorsa hemen indirmenizi ve denemenizi öneririz. Kim bilir, bir sonraki Pokémon Go olabilir.

Daha fazla Mobil Uygulama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: