Galaxy S25 batarya özelliği ile şaşırttı!

Mobil

Samsung bir kaç hafta içerisinde yeni Galaxy S25 modelini tanıtacak. Lansman öncesi yeni modelle ilgili yeni bir sızıntı ortaya çıktı!

Samsung’un Temmuz ayında Paris’te gerçekleştireceği Unpacked etkinliğine günler kala, Galaxy S25 ile ilgili yeni bir bilgi daha sızdı. Yeni modelin bataryası ile ilgili olan sızıntı, bir çok kullanıcıyı şaşırttı.

Samsung Galaxy S25 batarya özelliği ile şaşırttı!

Batarya kapasitesi, Samsung’un S serisi telefonlarında her zaman bir soru işareti olmuştu. Öyleki S20 ve S21 4.000 mAh, S22 3.700 mAh, S23 3.900 mAh ve S24 4.000 mAh batarya ile gelmişti. Bu durum Koreli devi her zaman eleştirilere maruz bırakmıştı. Bu durum çok değişeceğe benzemiyor. Sızıntı yeni modelinde 4.000 mAh batarya ile geleceği yönünde. Yani bu yılda herhangi bir değişilik yok batarya ile ilgili.

Elbette S25 bir çok yeni özellik ve geliştirme ile gelecek. Ancak batarya kapasitesinin 2020’de piyasaya çıkan S20 ile aynı olması, Samsung için çok da hoş bir durum değil. Öyle ki bir çok Çinli rakibi telefonlarındaki bataryaları artırmaya devam ediyor.

Daha fazla Mobil

Kaynak: GSMArena

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.

Yeni
Bu yazıyı beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

Benzer içerikler: